Fleet

 

 

Silný partner pro vaše podnikání

 

Společnost Porsche Inter Auto CZ je největším prodejcem vozů Volkswagen, Audi, Škoda a Volkswagen Užitkové vozy. V luxusním segmentu vozů značek Bentley, Lamborghini a importérem značky Porsche v České republice. Disponuje největším skladem nových vozů a náhradních dílů. Ročně se v Porsche Inter Auto CZ prodá přes 22 000 kusů nových a ojetých automobilů. Zároveň v našich jedenácti provozovnách poskytujeme v České republice přes 500 000 servisních hodin ročně. To jsou čísla, která nás zavazují a zároveň motivují do další činnosti.

Jsme stabilním partnerem pro Vaše podnikání.

 

 

Fleet Program Porsche Inter Auto CZ

 

Fleet Program Porsche Inter Auto CZ se opírá o dlouholetou zkušenost klientů Porsche Inter Auto CZ s užíváním koncernových vozů v jejich vozových parcích. Kromě výhodné koupě vozů značek Volkswagen, Škoda, SEAT, Audi, Volkswagen Užitkové vozy nabízí i kompletní zvýhodněnou péči o ně. Díky více než 20 letému působení na českém trhu a mezinárodní zkušenosti mateřské společnosti Porsche Holding jsme schopni svým zákazníkům nabídnout služby na míru a s přihlédnutím ke konkrétním potřebám.

V případě, že Vás oslovil Fleet Program Porsche Inter Auto CZ věříme, že společně nalezneme optimální řešení, přesně přizpůsobené Vašim požadavkům a možnostem.

Kontaktujte fleetového manažera pro Porsche České Budějovice, pana Ing. Josefa Maška, telefon +420 606 733 440 .