Financování

Užívejte si auta i služby

Volkswagen Financial Services spojuje výhodné financování vašeho vozu s dalšími službami a benefity. Pořiďte si u nás vůz pohodlně na úvěr, který je díky našim akčním nabídkám výhodnější než v bance. Potřebujete-li větší flexibilitu, využijte operativní leasing. Nabízíme také doplňkové produkty, jako je  pojištění nebo předplacený servis.

S volbou vhodné formy financování a získáním nejlepší nabídky vám pomohou naši prodejci.

 

Úvěr na auto

Jezděte hned ve vlastním voze

Chcete vůz hned vlastnit, ale potřebujete zafinancovat část z pořizovací ceny nebo se nechcete vydat ze všech peněz? Parametry úvěru si nastavíte flexibilně tak, aby vám vyhovovala měsíční splátka. Volíte mezi délkou splácení, svou počáteční investicí a výší doplatku (poslední nerovnoměrné splátky) na konci úvěru.

  • Délka financování vozu až 6 let
  • Úvěr až na 10 let staré vozy
  • Součástí měsíčních splátek je i platba pojištění

 

Auto na operativní leasing

Užijte si bezstarostnou jízdu bez vstupních výdajů

Nechcete mít s novým vozem starosti jako majitel a platit splátku předem? Operativní leasing neboli pronájem vozu s fixní měsíční splátkou po celou dobu využívání vozu znamená, že se o nic nestaráte, jen jezdíte. Po skončení smlouvy vrátíte vůz a vyberete si nový.
 

  • Délka pronájmu vozu 1 rok až 5 let
  • Maximální nájezd až 240 000 km
  • Součástí měsíčních splátek je pojištění a celá řada volitelných služeb souvisejících s provozem financovaného vozu

 

Předplacený servis

Starosti se servisem auta hoďte za hlavu

Servisní balíček vám kryje náklady spojené s předepsanou údržbou vozidla. Stačí pak jen přijet k autorizovanému servisnímu partnerovi a váš vůz opravíme. O nic dalšího se nemusíte starat – ani nic nedoplácíte. Předepsané servisní prohlídky samozřejmě pozitivně ovlivní provozuschopnost auta, ale jsou také podmínkou pro platnost prodloužené záruky a při následném prodeji se na ně bere ohled při stanovení ceny.

  • Předplacený servis se přenáší také na dalšího majitele
  • Dostupné pro značky Audi, ŠKODA a Volkswagen

 

Pojištění vozu mimo financování s nadstandardními službami

 

I když nevyužíváte naše finanční produkty, máme pro vás individuální značková pojištění, které není sjednáno jako součást financování. Pomohou vám na cestách i v nepříznivých situacích, do kterých se můžete dostat jako viníci nebo poškození. Pokud k takové události dojde, naše pojištění vás podrží, abyste co nejbezpečněji, nejrychleji a s minimálním úsilím mohli pokračovat dál za svým cílem.