15.02.2021 / Prodej / Volkswagen / Porsche České Budějovice

Nový Golf Variant

Objevte nový, ještě všestrannější a dynamičtější Golf Variant. Moderní kombi nyní nabízí zavazadlový prostor s funkcí Easy Open, Innovision Cockpit plný digitálních technologií a mnoho užitečných asistenčních systémů.

Nový Golf Variant je výborným společníkem pro každou rodinu nebo cestovatele. Nabízí opravdu velké množství místa a digitální výbavy. 

Sériový kombinovaný přístroj Digital Cockpit s barevným displejem s úhlopříčkou 10 palců (25,4 cm) zobrazuje důležité informace. Zvolit si můžete například zobrazení tachometru nebo počítadla kilometrů, navigační mapy nebo oblíbené rozhlasové stanice. A to velmi jednoduchým způsobem ve Vašem zorném poli. 

Interiér díky variabilní druhé řadě sedadel a velkému zavazadlovému prostoru nenechá žádné přání nesplněné.

Digitální panel Digital Cockpit Pro je možné v kombinaci s navigačním systémem Discover Pro rozšířit na přístrojovou desku Innovision Cockpit. Oba displeje s úhlopříčkou 10 palců (25,4 cm) a 10,25 palce (26,04 cm) pak tvoří jeden celek. Ve svém zorném poli tak v ještě přehlednější a detailnější podobě máte k dispozici kromě klasických přístrojů, jako je otáčkoměr, tachometr nebo počítadlo kilometrů i další užitečná data. Na domovskou obrazovku dokonce můžete umístit Vaše oblíbené funkce, podobně jako na displej Vašeho chytrého mobilního telefonu.

Pomocí intuitivního hlasového ovládání můžete ve Vašem voze Golf Variant na přání řídit funkce rádia, telefonu, klimatizace nebo navigačního systému.

Head-up displej promění sklo čelního okna na projekční plochu, na které se zobrazuje aktuální rychlost, hlášení asistenčních systémů nebo pokyny navigačního systému.

Spolehnout se můžete na mnoho asistenčních systémů, jako je Car2X, Travel Assist, adaptivní tempomat, parkovací asistent Park Assist, asistent pro změnu jízdního pruhu Side Assist nebo asistent pro udržování vozu v jízdním pruhu Lane Assist. 

Vybírat můžete z výbavových linií Life, Style, R-line a Alltrack. 

Informace k výbavovým stupňům vozu najdete zde.

V případě dotazů prosím  kontaktujte naše prodejce.

Galerie
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace