Letní pneumatiky a sezónní nabídka Audi

Je na čase vyrazit a užít si sezonu s perfektně připraveným vozem v našem autorizovaném servisu Audi. Odborně vyškolený tým, precizně zpracované originální díly, dokonale funkční příslušenství, kompletní služby Audi Pneuservisu se širokou nabídkou letních pneumatik s PneuGarancí. Využijte naše top servisní služby a užijte si bez obav každou cestu. Let‘s ride. Let‘s bike. Let‘s scoot!

 

Audi originální příslušenství®

 

Audi originální příslušenství® Vám poskytuje mnoho možností, jak můžete obohatit svoje Audi.
Profitujte z jedinečných řešení, která přesvědčují designem a vysokou funkčností.

Nosič jízdních kol

Držák jízdních kol se skládá z eloxovaného hliníkového profilu, je uzamykatelný a pomocí otočného knoflíku se dá jednoduše přizpůsobit na výšku střechy. Pro rámy jízdních kol až 100 mm (oválné 80 x 100 mm, kulaté 22–80 mm).

3 290 Kč

Nosič jízdních kol

Nosič jízdních kol na tažné zařízení

Sklopný nosič jízdních kol Audi pro tažné zařízení nabízí místo pro bezpečnou přepravu 2 jízdních kol nebo elektrokol. V případě potřeby jej lze volitelně rozšířit na 3 jízdní kola. S vlastní hmotností pouhých 14 kg nepředstavuje montáž na vozidlo žádný problém.

15 440 Kč

Nosič jízdních kol na tažné zařízení

Plastová podložka do zavazadlového prostoru

Ochrana zavazadlového prostoru na míru, omyvatelná a robustní. Zvýšený okraj chrání dno zavazadlového prostoru lépe před vyteklými kapalinami a znečištěním. K dispozici pro všechny modely.

2 800 Kč pro Q8

Plastová podložka do zavazdlového prostoru

Ochrana nákladové hrany

Rychlá ochrana nárazníku. Jednoduše upevnit na háky zavazadlového prostoru a zabránit tak poškození při nakládání a vykládání. Slouží i pro psy jako ochrana před uklouznutím.

1 470 Kč

Ochrana nákladové hrany

Chladicí box

Box pojme nejméně 20 litrů a při každé příležitosti se postará o správnou teplotu. Je vhodný k bezproblémové přepravě 2litrových lahví ve stoje a je napájen 12V přípojkou ve vozidle. Přídavné izolační víko, které zvyšuje užitečný objem až o dalších 5 litrů, jako možnost výměny za chladicí víko zajišťuje nezbytnou bezpečnost.

6 220 Kč

Chladicí box

Závěsná taška na odpadky

Ve vozidle se bezpečně upevňuje na zadní straně předního sedadla pomocí integrovaného upevňovacího pásku. Vodotěsný vnitřní sáček pojme nejen menší odpad. Taška může být navíc doplněna běžným pětilitrovým sáčkem na odpadky, který je možné upevnit integrovaným gumovým páskem.

1 210 Kč

Závěsná taška na odpadky

Čistič displeje 2 v 1

Kombinace 2 v 1 v puristickém designu pro důkladné vyčištění displeje. Čisticí kapalina a obal z mikrovlákna zajišťují dokonalé odstranění nečistot a nepříjemných otisků prstů. K dispozici v 5 barevných provedeních.

400 Kč

Čistič displeje 2 v 1

Skládací box do zavazadlového prostoru

Funkční a praktický box z černého polyesteru nabízí prostor k uložení věcí až 32 litrů. Lze snadno složit pomocí pásky se suchým zipem. V rozloženém stavu slouží jako doplňková ochranná podložka do zavazadlového prostoru. Omývatelný a dá se snadno čistit. Rozměr v rozloženém stavu: 475x335x200 mm.

1 110 Kč

Skládací box do zavazadlového prostoru

Bližší informace o použitelnosti příslušenství pro konkrétní vozidlo Vám poskytnou naši servisní poradci. Uvedené ceny jsou v Kč včetně DPH.

Audi eScooter

Let‘s Scoot

Audi eScooter

Novinka

Elektrická koloběžka Audi

S novým konceptem eScooter reaguje Audi na městský trend směřující k multimodální mobilitě. Pohon Segway přináší nejlepší volbu pro vysoce kvalitní a pohodlný zážitek z jízdy. Proč si něco pronajímat, když to můžete vlastnit?

Audi eScooter

Dojezd: 65 km
Výkon: 350 W
Rychlost: 20 km/h
Hmotnost: 19,1 kg

23 990 Kč

 

Audi eScooter
Audi eScooter

25% zvýhodnění
na transportní systémy

Držák na kajak

Držák na kajak

5 400 Kč(původní cena 7 200 Kč)

Střešní příčníky*

6 580 Kč(původní cena 8 770 Kčpro A6 Avant 2019)
6 580 Kč(původní cena 8 770 Kčpro A6 Allroad 2020)

*Nabídka platí do vyprodání zásob.

Střešní příčníky

36% zvýhodnění
na protialergenní filtry

Pachový a protialergenní filtr

640 Kč (původní cena  1 000 Kč)A3od 2017
  Q2od 2017
  Q3od 2019
  TTod 2015
600 Kč (původní cena 940 Kč)Q32015–2018
Filtr
Filtr

Top sezonní servis Audi Pneuservis od 900 Kč

Výměna zimních kol za letní. Kontrola stavu disku a pneumatiky, vč. hloubky dezénu. Kontrola tlaku v každé pneumatice. Umytí a uskladnění všech kol na jednu sezonu. Ekologická likvidace opotřebovaných pneumatik. Prodej  letních pneumatik s homologací Audi, které splňují nejpřísnější normy výrobce a jsou garancí pro vaší bezpečnou a komfortní jízdu.

 

Více o Audi Pneuservisu

Sezonní servisní prohlídka od 700 Kč

Před novou motoristickou sezonou prověříme funkčnost nejvíce zatěžovaných součástí Vašeho Audi, jako jsou např. brzdy, osvětlení, podvozek, startovací baterie, topení a klimatizace nebo kola. Prohlídka je zakončena zkušební jízdou.

Celou TOP sezonní nabídku pro Audi naleznete https://servis.audi.cz/porsche-ceske-budejovice 
 

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat. Objednávku do servisu můžete provést telefonicky nebo pomocí online formuláře