Akční vozy

Předváděcí vozy

Skladové vozy

Ojeté vozy

Akční vůzAudi Q7 50 TDI quattro/210kW


Ihned k dispozici
Akční cena

2099000


(1734711 Kč bez DPH)
Ceníková cena 2756200
Základní parametry
Typ Předváděcí vůz
Model Q7
Komise 133049
Palivo nafta
Stav tachometru 12500 km
Motor 50 TDI 210 kW quattro
Typ převodovky 8 stupňová tiptronic
Barva laku Šedá Daytona
Barva interiéru Černá
Vozidlo je skladem Porsche České Budějovice
K dispozici Ihned k dispozici
Extra výbava

21" litá kola Audi Sport - 5paprskový

dvojitý V design

- kontrastně šedá

- částečně leštěná

- velikost 9, 5 J x 21

- pneumatiky 285/40 R21 109Y xl

Adaptivní stěrače s integrovaným

ostřikem skel

- adaptivní systém stírání čelního skla pro nejlepší možný výhled za každého počasí i během procesu stírání

- čistící tekutina je nastříkána přímo před stírací lišty a téměr ihned setřena

- vyhřívané

Ambientní a konturní osvětlení interiéru

Paket obsahuje šest předdefinovaných barevných profilů a možnost nadefinování interaktivního individuálního barevného profilu (výběr z 30 barev). Interkativní barevný profil je řízen systémem Audi drive select. Nastavení barev se provádí samostatně pro jednotlivé části konturního a ambientního osvětlení. Nad rámec Ambientního jednobarevného osvětlení (QQ1) tento paket obsahuje:

- konturní osvětlení dveří vpředu a vzadu

- konturní osvětlení středové konzole vpředu

- konturní osvětlení loga quattro na přístrojové desce na straně spolujezdce

Asistenční paket City

- Asistenční paket City obsahuje následující asistenční systémy, které jsou vytvořené především pro dopravu ve městě. Díky kombinaci asistenčních systémů Audi pre sense front, rear a side je k dispozici 360° kontrola okolí vozidla, která v rámci asistečních systémů může detekovat hrozící kolizi a aktivovat příslušná bezpečnostní opatření od brzdění až po napnutní bezpečnostních pásů.

- Asistent průjezdu křižovatkou

- Asistent průjezdu křižovatkou monitoruje pomocí senzorů dopravní situaci v přední a postranní časti vozidla na křižovatkách nebo výjezdech na komunikace (i v případě zhoršené viditelnosti). V rámci systémových limitů detekuje projíždějící objekty jako automobily. V situacích, které jsou vyhodnoceny jako kritické, je aktivováno víceúrovňové varování. Nejprve akustické a vizuální varování, v případě, že řidič nereaguje, následuje vystražné přibrzdění. Systém je funkční do cca 30 km/h, vystražné přibrzdění je funkční do rychlosti 10 km/h. Pro svou funkci systém využívá radarové senzory a informace z kamer snímajících okolí vozu (pokud jsou objednány).

- Asistent hlídání mrtvého úhlu

- V rámci systémových limitů pomáhá řidiči monitorovat mrtvý úhel a provoz za vozidlem. V zadní části vozidla jsou instalovány 2 dodatečné senzory monitorující vozidla, která se přibližují ze zadu z boku nebo jedou vedle vozidla, a měří vzdálenost mezi vozidly a rozdíl v rychlosti. V případě, že je situace vyhodnocena jako kritická, je řidič upozorněn pomocí LED světla na příslušném vnějším zpětném zrcátku. Pokud řidič v kritické situaci použije směrové světlo, tak LED světlo několikrát varovně zabliká. V kombinaci s upozorněním na opuštění jízdního pruhu dojde v kritické situaci k drobné korekci řízení. V rámci systémových limitů může asistent řidiče také upozornit na nebezpečné předměty při otáčení.

- Asistent varování při vystupování z vozu

- Asistent varuje pasažéry vozidla při vystupování z vozu, pokud vozidlo stojí a hrozí kolize s přijíždějícím dopravním prostředkem ze zadu. V rámci systémových limitů využívá asistent radarové senzory v zadní a bočních částech vozu. Při detekci blížícího se objektu, se kterým hrozí střet, a současném zatáhnutí za otevírací páčku dveří se nejprve rozsvítí varovné světlo v liště dveří a na příslušném zpětném zrcátku, současně dojde ke krátké prodlevě před otevřením dveří.

- Asistent výjezdu z parkovacího místa

- V rámci systémových limitů využívá zadní a boční radarové senzory, aby zabránil hrozící kolizi s projíždějícím objektem při výjezdu z parkovacícho místa. Systém je funkční při couvání do rychlosti 10 km/h. V případě hrozící srážky systém varuje řidiče vizuálně, akusticky a případně výstražným přibrzděním pokud je situace obzvláště kritická.

- Audi pre sence 360°

- V rámci systémových limitů je monitorováno okolí vozidla a jsou aktivována příslušná bezpečnostní opatření. Systém kombinuje následující asistenční systémy:

- Audi pre sense front (6K8)

- Audi pre sense rear

- Audi pre sense basic (7W1)

- Audi pre sense side

- Audi pre sense side je aktivní do rychlosti 60 km/h a v rámci systémových limitů je schopný detekovat boční kolize s vozidly přijíždějícími z boku.

- Audi pre sense 360° pro svou funkčnost využívá nejen radarové senzory vpředu a vzadu, ale i další senzory. V případě hrozící srážky jsou aktivována bezpečnostní opatření za účelem ochrany pasažérů vozidla jako napnutí bezpečnostní pásů vpředu, upravení nastavení sedadel vpředu, zavření oken a panoramatické střechy (pokud je objednána) a jsou aktivována výstražná světla, aby varovala ostatní účastníky provozu. Zároveň zvyšuje komfort při používání bezpečnostního pásu.

- Poznámka:

- Audi pre sense side a rear detekují pouze vozidla nikoliv chodce nebo zvířata. Funkčnost Audi pre sense side a rear je omezena v případě, že systém detekuje připojený přívěs (týká se pouze tažných zařízení z výroby)

Asistenční paket Tour

- Asistenční paket Tour obsahuje následující asistenční systémy, které zvyšují komfort a bezpečnost především při dlouhých cestách mimo město:

- Adaptivní tempomat

- V rámci systémových limitů podporuje adaptivní tempomat řidiče regulováním nastavené rychlosti a vzdálenosti od vpředu jedoucího vozidla. Pokud systém detekuje vozidlo, může v závislosti na situaci a v rámci systémových limitů brzdit, nebo akcelerovat. Systém také obsahuje funkci "Stop & Go", díky které může systém vozidlo v dopravní koloně automaticky zastavit, nebo znovu uvést do pohybu v závislosti na délce časového úseku, ve kterém bylo vozidlo v klidu. Systém je funkční v rozmezí od 0 do 250 km/h. Pro svou funkci systém využívá radarový senzor, který je namontován v přední části vozu, přední kameru a ultrazvukové senzory pro kontinuální monitorování okolních vozidel.

- Omezovač rychlosti

- V rámci systémových limitů pomáha udržovat rychlost vozidla do předem manuálně nastavené maximální rychlosti. Tento limit může být dočasně překonán důrazným sešlápnutím plynového pedálu (kick-down). Systém je funkční od cca 30 km/h.

- Asistent efektivity

- V rámci systémových limitů pomáhá řidiči zvolit takový styl jízdy, který podporuje úsporu paliva. Systém využívá navigační data pro informace o poloměru zatáček, vjezdech do měst a rychlostních limitech. Systém je také podporován asistentem rozpoznávání dopravních značek. Asistent efektivity také řídí tah motoru a fáze plachtění, čímž podporuje snížení spotřeby paliva. Informace o efektivní jízdě jsou poskytovány prostřednictvím Audi virtual cockpitu nebo vibracemi do plynového pedálu.

- Aktivní jízdní asistent

- Kombinuje funkce adaptivního tempomatu a aktivního upozornění na opuštění jízdního pruhu. Systém pomáhá řidiči akcelerovat, brzdit, udržovat rychlost a odstup a zůstat v jízdním pruhu. Tím zvyšuje jízdní komfort hlavně na dlouhých cestách. V rámci systémových limitů detekuje systém jízdní pruhy, silniční stavby a vozidla v přilehlých jízdních pruzích. Na základě těchto informací vytváří systém virtuální cestu, ve které pak vede vozidlo. Systém udržuje vozidlo uvnitř jízdního pruhu pomocí drobných korekcí řízení. Zároveň udržuje konstatní nastavenou rychlost a kontroluje odstup od vpředu jedoucích vozidel. Systém je funkční v rozmezí od cca 0 do 250 km/h. Pro své funkce využívá radarový senzor v přední části vozu, přední kameru a ultrazvukové senzory pro permanentní monitorování okolí vozidla.

- Asistent nouzového zastavení

- V rámci systémových limitů vůz rozpozná neaktivitu řidiče, v takových případech ho vizuálně, akusticky a hapticky varuje. Pokud nedojde k žádné reakci, ujme se vůz řízení a automaticky vozidlo ve vlastním pruhu zastaví a zároveň se aktivují preventivní ochranná opatření.

- Asistent vyhýbání

- V rámci systémových limitů pomáhá řidiči s vyhýbacím manévrem. K tomu využívá data z radarového senzoru a přední kamery. Při detekování překážky v jízdním směru je řidič na hrozící střet upozorněn výstražným signálem, pokud řidič začne provádět vyhýbací manévr, tak jej asistenční systém podpoří okamžitým automatickým brzděním a mírnou korekcí řízení. Systém je funkční v rychlostech od cca 30 do 150 km/h a vyžaduje, aby řidič aktivně řídil během celého manévru.

- Asistent odbočení

- V rámci systémových limitů asistent odbočení při rozjíždění nebo nízkých rychlostech do cca 10 km/h předchází hrozící srážce s přijíždějícím vozidlem při odbočování vlevo. Jakmile řidič použije směrové světlo, asistent odbočení monitoruje opačný pruh. K tomu systém využívá data z radarového senzoru a přední kamery. Systém předchází srážce pomocí aktivního brzdného zásahu, díky kterému zůstane vůz ve svém pruhu. Řidič je o brzdném zásahu informován v Audi virtual cockpitu.

Audi music interface pro přední a zadní

sedadla

- dva dodatečné USB sloty pro nabíjení a datový přenos pro zadní část vozu

- umožňuje přehrání hudby z přenosného zařízení (smartphone, MP3 přehrávač aj.)

- pouze v kombinaci se 4zónovou komfortní klimatizací (9AE)

Audi phone box

- univerzální přihrádka (170 x 87 mm) zabudovaná ve středové konzoli pro následující funkce:

- indukční dobíjení mobilního telefonu o výkonu 5 W (Qi-standard)

- napojení mobilního telefonu na vnější anténu vozu

- zlepšený příjem signálu a nižší SAR záření ve voze

- příjem LTE

- možnost napojení dvou mobilních telefonů prostřednictvím Bluetooth

- upozornění na zapomenutý telefon v přihrádce a aktuální stav nabití v MMI

Audi smartphone interface

- rozhraní pro zobrazení vybraných aplikací a funkcí mobilního telefonu v systému MMI

- ve spojení s Apple Iphone (operační systém od iOS 9) může být telefon spojen se systémem MMI i bezdrátově

Boční airbagy vzadu

- pro zadní vnější sedadla ve 2. řadě sedadel

- doplňují systém předních bočních a hlavových airbagů

Bose Premium Sound System s 3D

ozvučením

- 19 reproduktorů včetně 3D ozvučení, centrálního reproduktoru a subwooferu

- 15kanálový zesilovač o výkonu 558W

- Prostorový zvuk pro přední sedadla vytvořený pomocí reproduktorů v A sloupcích, mid-range reproduktory a technologií Bose Advanced Staging Technology. 3D zvuk lze reprodukovat ze všech zdrojů. Ve vozidle je tak vytvořen prakticky bezkonkureční autentický 3D zvukový zážitek, který působí dojmem, že sedíte v přední řadě koncertního sálu.

Dekorace kartáčovaný hliník matný

- na přístrojové desce, dveřních výplních a středové konzoli

- pouze v kombinaci s S line sportovním paketem (WQS)

Digitální příjem rádia

- příjem digitálního rádiového vysílání nad rámec analogového příjmu

- příjem standardu DAB, DAB+ a DMB Audio

- zobrazení doplňujících informací vysílání (interpret, cover, počasí) v systému MMI

- druhý DAB tuner určený pro vyhledávání alternativních frekvencí rozhlasových stanic

Druhá řada sedadel plus

- sklopná zadní opěradla v poměru 35: 30: 35 nebo úplně sklopná (plochá podlaha)

- včetně manuálního podélného nastavení a nastavení náklonu opěradla v poměru 35: 30: 35

- včetně středové loketní opěrky s držákem pro dva nápoje

- včetně možnosti uchycení dětské sedačky ISOFIX a Top Tetheru pro všechny 3 sedadla

Dynamické řízení všech kol

- řízení přední i zadní nápravy

- při nižších rychlostech dochází k protichodnému natáčení zadní nápravy proti přední a dochází ke zkrácení průměru otáčení o cca 0, 5 m

- při vyšších rychlostech dochází k souhlasnému natáčení obou náprav a zvýšení jízdní dynamiky

Head-up displej

- projekce rychlosti, navigačních dat, pokynů asistenčních systémů a dalších pro jízdu relevantních informací na čelní sklo v zorném poli řidiče

- výškově nastavitelný

- vícebarevný displej s vysokým kontrastem

- polarizační brýle omezují použití Head-up displeje

Kamery snímající okolí vozu

- systém čtyř širokoúhlých kamer vytvářejících obrazu vozu a jeho bezprostředního okolí se zobrazením následujících náhledů:

- pohled na virtuální vozidlo a okolí vozidla (může být přiblížen pomocí dotykového displeje)

- pohled z ptačí perspektivy (obraz může být upravován a posouván, tím lze přesněji manévrovat s vozidlem)

- pohled na zadní a přední kola (pro lepší výhled na obrubník)

- pohled pouze ze zadní (s vodícími prvky pro parkování nebo připojení přívěsu), nebo přední kamery (lepší výhled na překážky před vozidlem)

- panoramatický pohled na přední, nebo zadní část vozu (teměř 180° pohled, pro lepší výjezd z úzkých parkovacích míst, vjezdů a další)

- pouze ve spojení s vnějšími zpětnými zrcátky (6XK/6XL)

- nelze objednat ve spojení s tažným zařízením s asistentem (1D9) a parkovacím asistentem (7X5)

Klimakomfortní vyhřívané akustické

přední sklo

- bezdrátové vyhřívání čelního skla

- urychluje odmrazování a zabraňuje zamlžení

- včetně vyhřívané lišty stěrače

- v případě silného slunečního záření snižuje reflexní vrstva zahřívání interiéru a snižuje spotřebu energie klimatizací

- včetně místa pro umístění Telepasu

- lze objednat pouze s výbavou Audi phone box (9ZE)

Kolejnicový systém

- variabilní uvazovací oka v zavazadlovém prostoru

- fixační sada s teleskopickou tyčí

- upevňovací pás pro individuální rozdělení zavazadlového prostoru a pro upevnění předmětů

Komfortní klíček s funkcí Safelock

- bezklíčové spuštění a vypnutí motoru tlačítkem start/stop na středovém panelu

- otevření vozidla bez použití klíče, na všech dveřích

- otevření zavazadlového prostoru tlačítkem nebo bezdotykově pohybem nohy

- zamykání vozidla zvenčí přes dotykový senzor na klice

- funkce Safelock brání otevření vozidla zevnitř v případě, že je vozidlo uzamčeno pomocí klíčku

- elektrická roleta zavazadlového prostoru

Komfortní klimatizace 4zónová

- oddělené nastavení teploty a proudění vzduchu pro zadní vnější sedadla pomocí dotykového ovládání

- výdechy klimatizace na B sloupku

- řízení klimatických zón pomocí detekce obsazení sedadel

- automatické proudění vzduchu podle kvality okolního vzduchu a intenzity slunečního záření

- prachový, alergenový a pachový filtr

- využití zbytkového tepla

- možnost nastavení podle zvolených profilů

Komfortní středová loketní opěrka vpředu

- s odklopným úložným prostorem

- výškově a podélně nastavitelná

Nezávislé topení s dálkovým ovládáním

- Nezávislé topení zahřívá interiér a odmrazuje okna bez nutnosti zapnutí motoru. Nezávislá ventilace vhání čerstvý vzduch do interiéru vozidla a tím ho i ochlazuje. Obě funkce mohou být aktivovány použitím časovače v MMI systému nebo dálkového ovládání. Inteligentní kontrolní funkce s časovačem a možností naprogramování doby odjezdu vypočítává energeticky a časově nejefektivnější dobu zahřátí interiéru.

- Nezávislé topení obsahuje dvě možnosti nastavení:

- "odmrazování" (pouze odmrazení oken)

- "zahřátí" (zahřátí interiéru)

Ochranná roleta proti slunci

- manuální

- pro zadní okno a zadní postranní okna

Prvky interiérové výbavy rozšířené z

kůže

- čalounění vrchní části přístrojové desky a vrchní části dveří vpředu a vzadu v černé kůži

- čalounění loketních opěrek ve dveřích v kůži v barvách černá, hnědá Okapi, béžová Saiga nebo šedá Metropol

- čalounění boční části středové konzole v kůži v barvách černá nebo šedá Metropol

- pouze v kombinaci s komfortní loketní opěrkou (6E6) a ochranou roletu proti slunci (3Y3) V kombinaci s S line sportovním paketem (WQS):

- 1. čalounění vrchní části přístrojové desky, loketních opěrek ve dveřích, boční části středové konzole v černé kůži s kontrastním prošitím ve skálově šedé barvě a čalounění vrchní části dveří v černé kůži s prošitím nebo

- 2. čalounění vrchní část přístrojové desky a boční části středové konzole v černé kůži s kontrastním prošitím ve skálově šedé barvě, čalounění vrchní části dveří v černé kůži s prošitím a čalounění loketních opěrek ve dveřích v barvě šedá Rotor s kontrastním prošitím v antracitové barvě.

Přední sedadla el. nast. + pamět ridič

sedadlo řidiče

- podélné a výškové nastavení sedadla, nastavení sklonu sedáku a opěradla

- elektricky nastavitelná bederní opěrka ve čtyřech směrech

- paměťová funkce nastavení sedadla řidiče a vnějších zpětných zrcátek (2 paměťové sloty)

- manuální nastavení hlavových opěrek a výšky podavače bezpečnostního pásu

- pouze v kombinaci s vnějšími zpětnými zrcátky s paměťovou funkci (6XF/6XL)

Příprava pro Rear Seat Entertainment

(RSE)

- pouze v kombinaci s variabilními hlavovými opěrkami (5ZC)

S line sportovní paket

Paket obsahuje následující prvky výbavy:

- Sedadla sportovní v kombinaci Alcantara Frequenz / kůže (N7K)

- Multifunkční kožený volant plus, 3ramenný, perforovaný vlevo a vpravo, logo "S" (1XW)

- Hlavici řadící páky v perforované černé kůži

- Dekoraci z matného kartáčovaného hliníku ($TG)

- Nástupní osvětlené hliníkové prahové lišty vpředu a vzadu, logo "S" vpředu (VT5)

- Čalounění stropu v černé tkanině (6NQ)

- Kryt hrany zavazadlového prostoru z ušlechtilé oceli (2P2)

- Pedály a opěrku pro nohu z ušlechtilé oceli (VF1)

- Koberečky vpředu a vzadu s kontrastním prošitím

Sedadla sportovní v kombinaci Alcantara

Frequenz/kůže

- pouze v kombinaci s S line sportovním paketem (WQS)

- sedadla, hlavové opěrky, středová loketní opěrka vpředu a středová loketní opěrka vzadu (pokud je objednána) v kůži Cricket

- při objednání funkce odvětrávání je středová část předních a zadní vnějších sedadel a levá boční část sedadla řidiče perforovaná

- s vyraženým logem "S" na opěradlech předních sedadel

- středová část předních sedadel, sedadel ve 2. řadě a obou sedadel ve 3. řadě (pokud je objednána) v Alcantaře Frequenz

- boční strana sedadel a hlavové opěrky vpředu a v 2. řadě sedadel v kůži

- boční strana sedadel a hlavové opěrky v 3. řadě sedadel (pokud je objednána) v kožence

Servomechanické dovírání předních a

zadních dveří

- komfortní a bezpečné dovírání dveří

- pomocí servomotoru dovře neúplně zavřené dveře

Sluneční posuvné clony s make-up

zrcátkem

- osvětlené make-up zrcátko na straně řídiče a spolujezdce

Světlomety HD Matrix LED s Audi

laserovým světlem

- Audi HD Matrix LED technologie rozděluje dálková světla do 24 segmentů. Ostatní vozidla jsou detekována pomocí kamery a podle jejich úhlu, pozice a směru jízdy je oblast detekovaného vozidla skryta, zatímco v ostatních segmentech zůstává paprsek světla aktivní.

- Audi laserové světlo doplňuje dálková světla a téměř dvojnásobě zvyšuje jejich dosvit od cca 60 km/h mimo zastavěné oblasti (v rámci systémových limitů).

- Světlomety HD Matrix LED obsahují následující funkce:

- opticky vylepšená světla pro denní svícení

- potkávací světla

- dálková světla

- polohová světla

- světla do každého počasí, která snižují oslnění při špatné viditelnosti

- světla pro jízdu na dálnici

- dynamické nastavení sklonu světlometů

- dynamická LED směrová světla vpředu a vzadu

- funkce coming home / leaving home

- dynamická LED světla do zatáček (ve spojení s MMI navigací plus jsou dynamická světla do zatáček podporovány navigačními daty a reagují krátce před zatáčkou)

- Ve spojení s na přání dodávaným Asistentem nočního vidění (9R1) jednotlivé LED diody několikrát bliknou při detekování chodce a odliší ho tak od okolního prostředí.

- Brzdová světla v technologii LED umožňují dřívější aktivaci a tím umožňují dřívější reakci vzadu jedoucích vozidel.

- Světlomety s technologií LED osvětlují vozovku barvou podobnou dennímu světlu. Vyznačují se nízkou spotřebou energie, dlouhou životností.

Tažné zařízení

- elektricky ovládaná kulová hlavice, ovládání tlačítkem v zavazadlovém prostoru

- stabilizace přívěsu pomocí systému ESC

- integrovaná elektrická zásuvka s otočným systémem

Variabilní hlavové opěrky

- manuální nastavení hlavových opěrek v podélném a příčném směru

- nelze pro S sportovní sedadla

Vnější zpětná zrcátka elektricky sklopná

- vyhřívaná, el. nastavitelná

- naklopení zrcátka spolujezdce při zpátečce

- automaticky zaclonitelná

- s pamětí

Zatmavená skla (Privacy)

- zatmavená postranní skla od B sloupku dál

- zatmavené zadní sklo

Popis

17" ocelové brzdy vpředu

17" ocelové brzdy vzadu

19" litá kola - 5ramenný hvězdicový

  design

  - velikost 8,5 Jx 19

  - pneumatiky 255/55 R19 111Y xl

3místné provedení zadních sedadel

  - sklopná zadní opěradla v poměru

  35:30:35 nebo úplně sklopná (plochá

  podlaha)

  - včetně manuálního nastavení náklonu

  opěradla v poměru 35:30:35

  - včetně možnosti uchycení dětské

  sedačky ISOFIX a Top Tetheru pro všechny

  3 sedadla

48V mild-hybrid soustava

Adaptivní pneumatický podvozek Sport

  - elektronicky řízené sportovnívzduchové

  odpružení s adaptivním tlumícím systém

  na všech čtyřech kolech

  - světlá výška vozidla je snížena o -

  15mm oproti adaptivnímu pneumatickému

  podvozku (1BK)

  - reguluje světlou výšku vozidla,

  tlumení vozidla a usnadňuje nakládání

  Pomocí Audi drive select je možné

  upravit světlou výšku vozidla v několika

  režimech:

  +60 mm v režimu "zdvih"

  +25 mm v režimu allroad/offroad

  -15 mm v režimu auto/comfort

  -30 mm v režimu dynamic (v režimu auto

  automaticky od rychlosti 160 km/h)

  Dodatečné snížení zadní nápravy (-40 mm,

  lze aktivovat tlačítkem v kufru)

  usnadňuje přístup do zavazadlovhé

  prostoru.

Alarm vč. kontroly vnitřního prostoru

  - monitoruje dveře, kapotu a víko

  zavazadlového prostoru

  - ochrana proti odtažení vozidla (pomocí

  senzorů náklonu)

  - nezávislý zdroj (Back-up-Horn)

  - monitorování interiéru (lze vypnout)

Ambientní jednobarevné osvětlení

  interiéru

  - bílé ambientní osvětlení interiéru

  pomoci LED technologie

  Nad rámec vnitřnícho osvětlení (QQ0):

  - ambientní osvětlení na středové

  konzoli vpředu

  - ambientní osvětlení na přístrojové

  desce

  - ambientní osvětlení na dveřních

  výplních vpředu a vzadu

  - osvětlení vnějších klik dveří vpředu a

  vzadu

Asistent dálkových světel

  - v rámci mezí systému asistent

  dálkových světel rozpoznává světla

  přijíždějících vozidel, zadní světla

  vozidel a světelné zdroje v zastavěných

  oblastech

  - v závislosti na situaci jsou dálková

  světla automaticky vypínána/zapínána

Asistent rozpoznání dopravních značek

  - zobrazení kamerou rozpoznaných

  dopravních značení včetně doprovodných

  podmínek (mokrá vozovka, jízda s

  přívěsem, denní doba aj.) v Audi Virtual

  Cockpit a head-up displeji (pokud je

  objednán)

  - v případě, že systém nedokáže přečíst

  dopravní značení (mimo zorné pole

  kamery), jsou převzaty dopravní značení

  z navigačních dat

Audi connect

  - 3letá licence pro využívání služeb

  konektivity Audi connect

Audi drive select efficiency

  - Nastavení charakteristik vozidla je

  dostupné v režimech:

  - Auto

  - Comfort

  - Dynamic

  - Efficiency

  - Allroad (pro vozidla s adaptivním

  pneumatickým podvozkem a adaptivnim

  pneumatickým podvozkem Sport (1BK/2MA)

  - Offroad

  - Individual

  - Jednotlivé režimy upravují řízení,

  charakteristiku motoru a řazení,

  adaptivních tlumičá další volitelné

  nastavení.

  - Režim efficiency upravuje nastavení

  motoru, převodovky, klimatizace,

  adaptivního tempomatu (pokud je

  objednán) a tempomatu tak, aby byla

  optimalizována spotřeba vozu.

Audi Hold assist

  - automatické zabrzdění vozu po

  zastavení

Audi music interface

  - dva USB sloty pro nabíjení a datový

  přenos

  - umožňuje přehrání hudby z

  přenosného zařízení (smartphone, MP3

  přehrávač aj.)

Audi pre sense basic

  V případě hrozící srážky jsou aktivována

  bezpečnostní opatření za účelem ochrany

  pasažérů vozidla jako napnutí

  bezpečnostní pásů vpředu, upravení

  nastavení sedadel vpředu, zavření oken a

  panoramatické střechy (pokud je

  objednána) a jsou aktivována výstražná

  světla, aby varovala ostatní účastníky

  provozu. Zároveň zvyšuje komfort při

  používání bezpečnostního pásu.

Audi pre sense front

  - Využívá data z přední kamery a na

  jejich základě vyhodnocuje riziko

  hrozící kolize zpředu. V rámci

  systémových limitů a v závislosti na

  situaci a rychlosti může asistent

  varovat před hrozící kolizí nebo zahájit

  brzdění. Systém je aktivní přibližně od

  5 km/h. Chodci a cyklisté mohou být

  detekováni do rychlosti cca 85 km/h a

  vozidla do rychlosti 250 km/h. V případě

  hrozící kolize systém varuje řidiče

  vizuálně, akusticky a hapticky, pokud je

  to nutné, zvýší brzdou sílu nebo zahájí

  brzdění tak, aby se snížila rychlost při

  níž dojde ke kolizi nebo aby se kolizi

  předešlo úplně.

  - V případě hrozící srážky jsou také

  aktivována bezpečnostní opatření za

  účelem ochrany pasažérů vozidla jako

  napnutí bezpečnostní pásů vpředu,

  upravení nastavení sedadel vpředu,

  zavření oken a panoramatické střechy

  (pokud je objednána) a jsou aktivována

  výstražná světla, aby varovala ostatní

  účastníky provozu. Zároveň zvyšuje

  komfort při používání bezpečnostního

  pásu.

Audi Soundsystem

  - 10 reproduktorů včetně centrálního

  reproduktoru a subwooferu

  - 6kanálový zesilovač s celkovým výkonem

  180W

Audi virtual cockpit

  - 12,3" full-HD digitální přístrojový

  štít s flexibilním zobrazením informací

  podle požadavků řidiče (rychlost /

  otáčky motoru, mapy, informace o rádiu /

  médiích a další) včetně asistenta

  pozornosti.

  - Audi virtual cockpit je ovládán pomocí

  tlačítek na volantu. Pomocí tlačítka

  VIEW na volantu je možné zvolit 2

  velikosti zobrazení ukazatelů. Displej s

  malými ukazateli umožňuje větší prostor

  pro zobrazení palubního počítače a

  obsahu MMI, například map.

  Audi virtual cockpit umožňuje zobrazení

  3D map a pokud je aktivováno navádění k

  cíli, zobrazuje navigační informace v

  blízkosti rychloměru.

Bez kožené výbavy

Bezpečnostní šrouby kol s indikací

  uvolnění

  - uvolnění šroubů kol je možné pouze s

  dodaným nástavcem

  - v případě uvolnění šroubu proběhne

  upozornění na dotčené kolo v informačním

  systému řidiče

Bezrámové automaticky zatmavitelné

  vnitřní zpětné zrcátko

Boční a zadní okna z termoizolačního

  skla

  - zeleně tónované

  - zadní sklo vyhřívané s časovým

  spínačem

Boční airbagy vpředu a hlavové airbagy

  - boční airbagy vpředu integrované do

  opěradel sedadel a systém hlavových

  airbagů

  - airbagy se nafouknou před oblastí

  bočních oken, a tak mohou chránit

  cestující vpředu a na zadních vnějších

  sedadlech proti bočnímu nárazu

Čalounění sedadel v kombinaci

  kůže/koženka mono.pur 550

  - pouze v kombinaci se standardními

  sedadly (Q1A)

  - středová část předních a zadních

  vnějších sedadel a boční část sedadla

  řidiče v kůži

  - boční části sedadel, středové sedadlo

  v druhé řadě sedadel, hlavové opěrky,

  loketní opěrka vpředu a v druhé řadě

  sedadel v kožence mono.pur 550

  - 3. řada sedadel (pokud je objednána) v

  kožence mono.pur 550

  - při objednání funkce odvětrávání je

  středová část předních a zadní vnějších

  sedadel a levá boční část

Čalounění stropu ze světlé tkaniny

Čelní airbag řidiče a spolujezdce

  - možnost deaktivace airbagu spolujezdce

Čelní sklo z vrstveného termoizolačního

  skla

Dekorace diamantový lak stříbrně šedý

  - na přístrojové desce, dveřních

  výplních a středové konzoli

Dělicí síť výsuvná mezi zavazadlovým

  prostorem a zadními sedadly

  - upevnění k bokům karoserie nebo na

  sklopené opěradlo zadního sedadla (může

  být upevněna jak při zvednutém opěradle,

  nebo jednostranně sklopeném opěradle,

  nebo zcela sklopeném opěradle)

  - odnímatelná

Elektricky nastavitelná bederní opěrka

  ve čtyřech směrech

Elektricky ovládané dveře zavazadlového

  prostoru

  - otevření pomocí tlačíka na klíči

  vozidla, ve dveřích na straně řidiče

  nebo na víku zavazadlového prostoru

  - zavření pomocí tlačíka na víku

  zavazadlového prostoru

  - ve spojení s Komfortním klíčem (PG3)

  je možné otevřít / zavřít víko

  zavazadlového prostoru pohybem nohy

  - programovatelný úhel otevření

Elektromechanické servořízení

Klíč s dálkovým ovládáním a funkcí

  Safelock

  - bezklíčové spuštění a vypnutí motoru

  tlačítkem start / stop na středovém

  panelu

  - odemykání a zamykání vozidla pomocí

  klíče (dveře, víko zavazadlového

  prostoru, víko palivové nádrže)

  - komfortní funkce otevření / zavření

  oken pomocí tlačítka odemknout /

  zamknout na klíči

  - funkce Safelock brání otevření vozidla

  zevnitř v případě, že je vozidlo

  uzamčeno pomocí klíče

Klimatizace 2zónová automatická

  - rozdělené ovládání klimatizace pro

  stranu řidiče a spolujezdce

  - klimatizace zadního prostoru výdechy

  ve středové konzoli

  - odmrazovací průduchy pro přední a

  postranní skla

  - kombinovaný filtr znečištění a jemných

  prachových částic

Koberečky vpředu a vzadu

Kontrola nezapnutých bezpečnostních pásů

Kontrola tlaku v pneumatikách

  - akustické a vizuální upozornění řidiče

  při ztrátě tlaku v pneumatikách v

  informačním systému řidiče

Kryt hrany zavazadlového prostoru z

  ušlechtilé oceli

Kryty vnějších zpětných zrcátek v barvě

  vozu

Lékárnička a výstražný trojúhelník

Manuálně nastavitelný sloupek řízení

Mild-hybrid technologie (MHEV)

  Mild-hybrid technologie umožňuje

  kombinaci hybridních technologií s

  konvenčními TFSI a TDI motory.

  Řemenový startér/generátor (RSG) a

  přídavná Li-Ion baterie umožňují snížení

  spotřeby paliva a emisí CO2 pomocí

  rekuperace energie a odpojení motoru při

  konstantní rychlosti pod 160 km/h

  (plachtění po dobu až 40 sekund).

  Aktivní start-stop systém při

  rychlostech pod 22 km/h.

MMI navigace plus s MMI touch response

  - dva dotykové displeje systému MMI

  (Multi Media Interface) k ovládání

  infotainmentu a funkcí vozu

  - horní 10,1" displej (rozlišení 1540 x

  720) pro ovládání navigace, médií a

  funkcí vozu

  - spodní 8,6" displej (1280 x 640) pro

  ovládání klimatizace, komfortních funkcí

  a zadávání textu

  - oba displeje poskytují haptickou a

  akustickou odezvu

  - příjem AM / FM

  - čtečka paměťových karet (SDXC)

  - 2 USB porty s datovou i nabíjecí

  funkcí

  - ovládání hlasitosti v závislosti na

  rychlosti

  - rozhraní Bluetooth pro telefonování i

  streamování hudby

  - navigační systém s 3D zobrazením budov

  - jednoduché ovládání infotainmentu

  hlasovým ovládám s rozpoznáním přirozené

  mluvy

  - kapacita až pro 10 mezicílů

  - připojení k internetu skrz vestavěný

  modul s podporou LTE/UMTS (nutná vlastní

  SIM karta s datovým tarifem)

  - WLAN hotspot pro připojení mobilních

  telefonů

Multifunkční kožený volant

  - 3ramenný

  - s pádly řazení

  - 12 multifunkčních tlačítek

Nádrž na AdBlue® o objemu 24 litrů

Náhradní dojezdové kolo

  - maximální povolená rychlost 80 km/h

Nástupní hliníkové osvětlené prahové

  lišty vpředu a vzadu

  - logo "S" vpředu

Nekuřácké provedení

  - jedna 12V zásuvka vpředu a vzadu

  - bez popelníčku ve středové konzoli

Ostřikovače světlometů

Ovládací prvky v hliníkové / černé

  skleněné optice s haptickou odezvou

  Ovládací prvky v hliníkové optice:

  - ovládací lišta asistenčních systémů

  - parkovací brzda a asistent rozjezdu

  Ovládací prvky v černé skleněné optice s

  haptickou odezvou:

  - ovládací lišta základních funkcí (pod

  dotykovým displejem klimatizace)

  - ovládací lišta světlometů

Označení modelu, výkonu a technologie

Paket lesklé optiky

  - orámování skel z eloxovaného hliníku

  - rám a svislé žebrování masky chladiče

  Singleframe z eloxovaného hliníku

  - v kombinaci pouze se střešními

  ližinami z eloxovaného hliníku (3S1)

Palivová nádrž o objemu 85 litrů

Parkovací kamera - zadní

  - zobrazení záběru zadní parkovací

  kamery v horním displeji systému MMI

  - dynamické zobrazení jízdní dráhy vozu

  a výpočet jízdní dráhy na základě úhlu

  řízení

  - kamera je integrovaná do kliky dveří

  zavazadlového prostoru

  - aktivace zařazením zpátečky, tlačítkem

  na středové konzoli nebo na horní

  obrazovce pokud je aktivní indikátor

  vzdálenosti

Parkovací senzory vpředu a vzadu

  - akustická a optická podpora při

  parkování

  - ukazatel odstupu od překážky/okolních

  stojících vozů na horním displeji

  - k aktivaci může dojít zařazením

  zpátečky, stiknutím tlačítka na středové

  konzoli nebo automaticky při rychlosti

  pod cca 10 km/h (pokud je nastaveno)

Plné lakování

  - přední a zadní nárazník, lemy bočních

  prahů, lemy blatníků karoserie a ochrana

  proti podjetí vpředu ve vybrané barvě

  karoserie

  - vsadky v bočních dveřích s logem

  quattro, ochrana proti podjetí vzadu a

  deflektory vzduchu v předním nárazníku v

  matně šedé barvě Platinum

Pohon všech kol quattro se samosvorným

  mezinápravovým diferenciálem

Prodloužená záruka výrobce 4 roky

  - prodloužení o 2 roky nad zákonnou

  záruku a max. do nájezdu 120 000 km

Progresivní řízení

  - proměnlivý převodový poměr řízení

  - zlepšená dynamika a jízdní komfort

Provozní návod

Přední sedadla el. nastavitelná

  - podélné a výškové nastavení sedadla,

  nastavení sklonu sedáku a opěradla

  - pneumatické nastavení bederní opěrky

  ve čtyřech směrech

  - manuální nastavení hlavových opěrek a

  výšky podavače bezpečnostního pásu

Roleta zavazadlového prostoru

  - manuální

Rozhraní Bluetooth

  - umožňuje připojení mobilních telefonů

  přes rozhraní Bluetooth

  - telefonování přes střešní mikrofon a

  reproduktor

  - připojení dvou telefonů (2 x HFP /

  PBAP)

  - Bluetooth audio streaming (A2DP)

  - zobrazení příchozích SMS a e-mailů

  (MAP)

  - ovládání přes MMI, multifunkční volant

  nebo hlasové ovládání telefonu

Sada nářadí a zvedák

Sedadla standardní v kombinaci

  kůže/koženka mono.pur 550

  - elektricky nastavitelná výška sedadla,

  podélná poloha sedadla, sklon sedadla a

  opěradla

  - elektricky nastavitelná bederní opěrka

  ve čtyřech směrech

  - manuálně nastavitelné hlavové opěrky a

  výška podavače bezpečnostního pásu

  - středová část předních a zadních

  vnějších sedadel a boční část sedadla

  řidiče v kůži

  - boční části sedadel, středové sedadlo

  v druhé řadě sedadel, hlavové opěrky,

  loketní opěrka vpředu a v druhé řadě

  sedadel v kožence mono.pur 550

  - 3. řada sedadel (pokud je objednána) v

  kožence mono.pur 550

  - při objednání funkce odvětrávání je

  středová část předních a zadních

  vnějších sedadel a levá boční část

  sedadla řidiče perforovaná

Sluneční clony

  - osvětlené make-up zrcátko na straně

  řídiče a spolujezdce

Start-stop systém

  - pomáhá snižit spotřebu paliva a emise

  CO2, díky automatickému vypnutí motoru

  během stání např. na semaforech

  - lze je kdykoliv deaktivovat pomocí

  tlačítka

Středová loketní opěrka vpředu

Střešní ližiny - eloxovaný hliník

  - stabilní a aerodynamicky tvarované

Střešní spoiler vč. brzdového světla

Světlomety vpředu v technologii LED

  Světlomety obsahují následují funkce:

  - světla pro denní svícení v technologii

  LED

  - potkávací světla v technologii LED

  - dálková světla v technologii LED

  - polohová světla v technologii LED

  - světla do každého počasí v technologii

  LED

  - halogenová směrová světla

  - Světlomety s technologií LED osvětlují

  vozovku barvou podobnou dennímu světlu.

  Vyznačují se nízkou spotřebou energie a

  dlouhou životností. Světla do každého

  počasí navíc snižují oslnění při špatné

  viditelnosti.

Světlomety vzadu v technologií LED

  - směrová, brzdová, koncová, parkovací

  světla a osvětlení poznávací značky v

  technologii LED

  - Brzdová světla v technologii LED

  umožňují dřívější aktivaci a tím

  umožňují dřívější reakci vzadu jedoucích

  vozidel.

Tempomat včetně omezovače rychlosti

  - Tempomat

  - funkčnost systému od cca 20 km/h do

  250 km/h

  - systém reguluje rychlost úpravou

  výkonu motoru nebo aktivními konstatními

  brzdnými zásahy, pokud to motor a brzdný

  výkon dovolí

  - ovládání pomocí samostané páky na

  sloupku řízení

  - nastavená rychlost je zobrazena v

  informačním systému řidiče

  - v kombinaci s MMI navigací využívá

  systém navigační data, jejichž

  prostřednictvím řídí tah motoru nebo

  případně fázi volnoběhu, a podporuje

  úsporu paliva

  - Omezovač rychlosti

  - zabraňuje překročení nastavené

  rychlosti (od cca 30 km/h)

  - omezovač lze kdykoliv překonat

  důrazným prošlápnutím plynového pedálu

  (kick-down)

Uchycení dětské sedačky ISOFIX a Top

  Tether

  - pro zadní vnější sedadla druhé řady

  sedadel

  - včetně elektrické dětské pojistky

  zadních dveří

Uchycení dětské sedačky ISOFIX pro

  sedadlo spolujezdce

Upozornění na opuštění jízdního pruhu

  - systém zabraňuje v rámci systémových

  hranic neúmyslnému vyjetí z jízdního

  pruhu pomocí drobných korekcí řízení,

  pokud je aktivován a řidič nedal směrový

  signál

  - systém na neúmyslné vyjetí upozorní

  také pomocí vibrací do volantu (lze

  vypnout)

  - funkční v přibližném rozmezí 60 - 250

  km/h

Vnější zpětná zrcátka elektricky sklopná

  - vyhřívaná, el. nastavitelná

  - naklopení zrcátka spolujezdce při

  zpátečce

Vnitřní osvětlení

  - osvětlení ve střešním modulu vpředu a

  vzadu

  - osvětlené make-up zrcátko pro řidiče a

  spolujezdce

  - vstupní osvětlení na spodní straně

  předních a zadních dveří

  - osvětlené vnitřní kliky dveří vpředu a

  vzadu

  - osvětlení prostoru pro nohy vpředu a

  vzadu

  - osvětlení odkládací přihrádky

  - osvětlení zavazadlového prostoru vlevo

  a vpravo

  - osvětlení na dveřích zavazadlového

  prostoru

Vyhřívání předních sedadel

Kontaktujte svého prodejce

Martin Matějček
Vedoucí prodeje vozů Audi
Tel.: 387 000 038
Mobil: 606 629 844
E-mail: martin.matejcek@porsche.cz
Ing. David Vrkoč
Prodej vozů Audi
Tel.: 387 000 037
Mobil: 602 133 513
E-mail: david.vrkoc@porsche.cz
Bc. Petra Hlásková
Prodej vozů Audi
Tel.: 387 000 036
Mobil: 724 076 443
E-mail: petra.hlaskova@porsche.cz