Akční vozy

Předváděcí vozy

Skladové vozy

Ojeté vozy

Slavte s námi a využijte zvýhodnění v rámci oslav 125 let ŠKODA


Některé z vás přesvědčí neodolatelnou cenovou výhodou, jiné mimořádnou výbavou nebo atraktivním provedením v limitované sérii.
Akční nabídka 125 let vás uchvátí mimořádnými prvky výbav ve zvýhodněných paketech a také cenách pro modely Fabia, Scala a Karoq.

Zvýhodnění pro model ŠKODA SCALA56 000 Kč. Navíc získáte 16“ kola z lehké slitiny, vyhřívání předních sedadel, signalizaci vzdálenosti při parkování vzadu, Sunset – zatmavená zadní okna, zadní TOP LED světla s animovanými směrovkami nebo elektrické ovládaní oken pro pasažéry na zadních sedadlech. Zvýhodnění akčního modelu oproti srovnatelnému standardnímu modelu činí 26 000 Kč. 

Zvýhodnění pro model ŠKODA FABIA45 000 Kč. Ve speciální verzi 125 let získáte navíc signalizaci vzdálenosti při parkování vzadu, zimní paket zahrnující vyhřívání předních sedadel a vyhřívané trysky ostřikovačů předního skla. Zvýhodnění akčního modelu oproti srovnatelnému standardnímu modelu činí 20 000 Kč.

Zvýhodnění pro model ŠKODA KAROQ62 000 Kč. Edice 125 let přidává vyhřívaný volant a pakety Family a Ambition Plus přinášející například LED hlavní světlomety s funkcí adaptivního svícení a výsuvnými ostřikovači světlometů, LED přední mlhové světlomety s přisvěcováním při odbočování (Corner) nebo signalizaci vzdálenosti při parkování vpředu a vzadu. Zvýhodnění akčního modelu oproti srovnatelnému standardnímu modelu činí 32 000 Kč.

Pro více informací a detailnější nabídku se neváhejte obrátit na náš prodejní tým ŠKODA ZDEZpět do archivu