Akční vozy

Předváděcí vozy

Skladové vozy

Ojeté vozy

Nová ŠKODA SCALA již od 24.4. v našem showroomu


Dlouho očekávaný model přichází. Rádi bychom Vás pozvali od 24. dubna do našeho ŠKODA showroomu v Porsche České Budějovice na prohlídku zbrusu nového modelu ŠKODA SCALA. Tento nový elegantní rodinný vůz Vás osloví nadčasovým designem, důrazem na bezpečnost a nejnovějšími technologiemi. Cena startuje od 394 900 Kč.


Nová ŠKODA SCALA klade důraz na bezpečnost inspirovanou vozy vyšší třídy. V automobilu, který je vybaven množstvím pokročilých asistenčních systémů, až 9 airbagy a systémem tísňového volání, se bude každý cítit opravdu bezpečně. Mezi asistenční systémy dostupné pro model ŠKODA SCALA patří i světelný asistent, multikolizní brzda, parkovací asistent, adaptivní tempomat, asistent vyparkování, asistent rozpoznávání únavy, proaktivní ochrana cestujících, asistent změny jízdního pruhu, Front Assist s funkcí nouzové brzdy.

ŠKODA SCALA snoubí všechny výhody moderních technologií. Vyznačuje se nejnovějšími pohonnými jednotkami (nejsilnější 1.5 TSI / 110kW) a špičkovou konektivitou moderní generace. Pro virtuální kokpit a systémy infotainmentu nabízí největší displej ve své třídě.
Využijte možnost bezplatné testovací jízdy. Nechte se obklopit moderními materiály a oslnit velkorysým prostorem ve všech směrech.

Objednávku testovací jízdy můžete učinit ZDE

Pro více informací nebo konkrétní nabídku neváhejte kontaktovat náš prodejní tým ŠKODA. Jsme tu pro Vás.


Zpět do archivu