Akční vozy

Předváděcí vozy

Skladové vozy

Ojeté vozy

Akční letní pneumatiky a jarní servis pro Váš vůz


Po dlouhé zimě právě probíhá hlavní motoristická sezóna. Svěřte se do rukou odborníků autorizovaného servisu a využijte výhodných jarních servisních akcí pro Váš vůz. Navíc pro Vás máme připravenou akční nabídku letních pneumatik.

S hlavní motoristickou sezonou přezouváme Váš vůz na letní obutí a proto přinášíme akční nabídku letních pneumatik, u kterých máte jistotu, že dostanete optimální pneu pro model Vašeho vozu z velké nabídky renomovaných výrobců pneumatik. Zároveň nabízíme jejich uskladnění, očištění vyvážení a samozřejmě i montáž.

Pro zobrazení akční nabídky letních pneumatik rozklikněte požadovanou značku níže:

Sezonní servis vrátí Vaše vozidlo po náročném zimním provozu zpět do nejlepší formy. Vylaďte svůj vůz do nejlepší formy v našem autorizovaném servisu značek Volkswagen, Audi a Škoda. Sezonní servisní prohlídka prověří funkčnost nejdůležitějších komponentů vozidla. Zároveň Vás potěšíme možností pořídit originální díly a příslušenství v akční nabídce. U originálního příslušenství máte jistotu plné kompatibility s Vaším vozem.

Pro zobrazení kompletní nabídky* rozklikněte požadovanou značku níže:


V rámci jarní servisní prohlídky Volkswagen za 299 Kč provedeme pečlivou kontrolu technického stavu Vašeho vozu a zkontrolujeme brzdovou soustavu, výfukový systém, kola a pneumatiky, stěrače a ostřikovače, stav baterie, klínový / rozvodový řemen, klimatizaci, provozní kapaliny, chladící systém, světla včetně správného nastavení. Před letní dovolenou je určitě vhodné čištění a dezinfekce klimatizace od 690 Kč. Pokud budee měnit stírátka pro lepší výhled, získáte jako bonus 1 litr originální letní směsi do ostřikovačů. Součástí jarní servisní nabídky jsou i zvýhodněné originální díly a příslušenství pro Váš vůz. Na jarní sezonu oceníte například nosiče jízdních kol a v Lifestyle zboží Volkswagen si na tento nosič můžete připevnit i stylové jízdní kolo Volkswagen, co říkáte?
Pro více informací kontaktujte:

VOLKSWAGEN, AUDI
387 000 011 informace;
info.cb1@porsche.cz
387 000 051 - 054

ŠKODA
387 000 099 informace;
info.cb2@porsche.cz
387 000 055 - 059

*nabídka akčních letních pneumatik platí do vyprodání zásob. O aktuálním stavu se můžete informovat na výše uvedených kontaktech.


Zpět do archivu