Akční vozy

Předváděcí vozy

Skladové vozy

Ojeté vozy

Akční zimní pneumatiky i kompletní kola + zimní servisní péče o Váš vůz


> Vše potřebné pro bezproblémový zimní servis pod jednou střechou našeho autorizovaného servisu
> Profesionální servisní služby včetně pneuservisu pro vozy Škoda, Volkswagen a Audi jakéhokoli stáří
> kvalitní originální příslušenství pro cestování za zimními radovánkami

Před nadcházejícím chladným obdobím spouštíme sezonní servis pro ty, kteří si chtějí zimu užít bez starostí s mobilitou. Za výhodných podmínek (od 249 Kč) nabízíme zimní servisní prohlídku Vašeho vozu a především náš pneuservis. Pořídit nové obutí pro svého plechového miláčka můžete s akční cenou již od 990 Kč. Zároveň je u nás možné uskladnit letní pneumatiky. Nezapomeňte na zákonnou povinnost používání zimních pneumatik od 1. listopadu. Z tohoto důvodu máme i prodlouženou provozní dobu o sobotách 26.10. a 2.11. od 8:00 - 16:00. Navíc s občerstvením pro Vás.

Pro spolehlivé a bezpečné cestování automobilem v zimním období jsou kromě bezvadného technického stavu rozhodující kvalitní zimní pneumatiky. Technici našeho autorizovaného servisu zajistí nejen výměnu kol s letními pneumatikami na zimní, ale také kompletní vyvážení, důkladnou kontrolu stavu kol a pneumatik včetně hloubky dezénu a tlaku v každé pneumatice. Kromě toho zařídíme umytí letních kompletů a jejich uskladnění během zimního období. K dispozici máme široký výběr sortimentu kvalitních zimních pneumatik renomovaných výrobců. Nyní můžete pořídit pneumatiky i kompletní zimní kola za výhodných podmínek tak, abyste projeli bez problémů všemi zimními nástrahami. U nás máte jistotu, že dostanete optimální pneumatiky pro model Vašeho vozu.
Pro zobrazení nabídky rozklikněte požadovanou značku níže:


NEZAPOMEŇTE - od 1. listopadu vzniká zákonná povinnost používání zimních pneumatik, proto nečekejte a objednávejte se u našich servisních techniků. Navíc přezouváme i o sobotách. Extra 26.10. a 2.11. v prodloužené provozní době od 8:00 - 16:00 s drobným občerstvením a lahodným punčem (i v nealko verzi).
Rezervujte si Váš termín ZDE nebo na telefonních kontaktech níže.

Pro motoristy nyní nastává nejvyšší čas k přípravě vozidla na nejnáročnější období roku. Základem pečlivé přípravy na zimní období je servisní prohlídka. Sezonní servisní prohlídka dokáže odhalit zjevné i skryté nedostatky, a je tak účinnou prevencí nemilých překvapení v mrazivém počasí a zasněžených silnicích. Zkušení technici při ní ečlivě zkontrolují a posoudí technický stav vozu od brzdové soustavy přes výfukový systém, kola a pneumatiky, chladící soustavu, stav akumulátoru a mnoho dalšího. Zvýhodněné originální příslušenství Vám usnadní zimní výpravy do hor i do každodenního provozu. Všechny produkty jsou vyvíjeny souběžně s vozidle, důkladně testovány a vyráběny z kvalitních materiálů, aby byla zaručena nejvyšší možná úroveň bezpečnosti, komfortu, odolnosti a praktické využitelnosti. Pro fanoušky zimních sportů jsou nezbytné střešní nosiče a příčníky, na které lze připevnit aerodynamicky tvarovaný střešní box. S ohledem na specifika zimního období jsou nejčastěji vyměňované díly nabízeny s cenovým zvýhodněním - akumulátory, žárovky, rozmrazovače oken a spousta dalšího.
Pro zobrazení kompletní nabídky rozklikněte požadovanou značku níže:

* nabídky zimní servisní akce Škoda platí do 30. 11. 2019 / Volkswagen do 31. 12. 2019 / Audi do 29. 2. 2020

*nabídka zimních pneumatik a kompletních kol platí do vyprodání zásob. O aktuálním stavu se můžete informovat na níže uvedených číslech


VOLKSWAGEN, AUDI
387 000 011 informace
info.cb1@porsche.cz
387 000 051 - 054 - příslušenství a náhradní díly

ŠKODA
387 000 099 informace
info.cb2@porsche.cz
387 000 055 - 059 - příslušenství a náhradní díly


Zpět do archivu