Akční vozy

Předváděcí vozy

Skladové vozy

Ojeté vozy

  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image

Nové Audi A6 v předprodeji


Když se design snoubí s efektivitou a sportovní charakter se stylem. Když jdou inovace ruku v ruce s precizním chováním a každá křivka nese notnou dávku elegance. Když se forma skvěle doplňuje s funkcí a nad vším stojí pokrokový přístup. Takové spojení znamená jediné, třída manažerských vozů se může pochlubit novou vůdčí osobností: Audi A6 Limuzínou. Atletičtější než kdykoliv dříve. A suverénní, jak jsme u ní zvyklí.

 
8. generace Audi A6 nyní v předprodeji v Porsche České Budějovice.
Pro bližší informace se neváhejte obrátit na prodejní tým Audi. Jsme tu pro Vás.

Až 400 funkcí, které si můžete nastavit na míru svým potřebám

Ideální vůz pro lidi, kteří tráví spoustu času na cestách, a provozovatele vozových parků: v rámci až sedmi uživatelských profilů si mohou různí řidiči, kteří vůz využívají, upravit nastavení až 400 funkcí v závislosti na svých vlastních preferencích. Vzhledem k logické a ploché nabídkové struktuře nabízí systém rychlý přístup k funkcím vozu. Aby bylo možné pracovat s palubními funkcemi ještě rychleji, lze si nastavit předvolby pro čtyři konfigurovatelná tlačítka.

 

Nabídka čtyř konfigurací podvozku

Abyste si mohli vybrat podvozek, který Vám nejvíce vyhovuje, automobilka Audi Vám nabízí hned čtyři varianty: konvenční s ocelovými pružinami, sportovní podvozek, podvozek s adaptivními tlumiči a podvozek se vzduchovým odpružením Adaptive air suspension, který má, jak již název napovídá, rovněž adaptivní tlumiče. Především s poslední variantou se může Audi A6 Limuzína pochlubit vysokým jízdním komfortem, který se nevylučuje se sportovní ovladatelností. Navíc si řidič může prostřednictvím systému Audi drive select vybrat optimální jízdním režim dle svého jízdního stylu a silničních podmínek. Máte chuť spíše na příjemně pohodlnou jízdu nebo dáte přednost sportovní stabilitě? Rozhodnutí je na Vás.

 

Nabídka kol až do velikosti 21"

Nabídka kol pro novou limuzínu Audi A6 byla ve srovnání s její předchůdkyní výrazně rozšířena a nyní zahrnuje elegantní i sportovní disky ve velikosti od 17" do 21". Navzdory větším kolům se může nové Audi A6 Limuzína pochlubit menším valivým odporem a nižší hlučností, která přispívá ke komfortnější jízdě.


KONFIGURÁTOR                                 CENÍK

 


Zpět do archivu