Akční vozy

Předváděcí vozy

Skladové vozy

Ojeté vozy

 • slideshow image
 • slideshow image
 • slideshow image
 • slideshow image
 • slideshow image
 • slideshow image
 • slideshow image
 • slideshow image

Nezapomeňte nechat odborně zkontrolovat Váš vůz před dovolenou


Hlavní motoristická sezóna je v plném proudu. V servisu Porsche České Budějovice nabízíme kontrolu Vašeho vozu před dovolenou. Proč je důležité vůz zkontrolovat vysvětlí v následujících odpovědích Milan Heřmánek, vedoucí dílny Volkswagen a Audi v Porsche České Budějovice.

 

  • Proč je důležité nechat si auto zkontrolovat před odjezdem na dovolenou?
Vozidlu, se kterým cestujete na dovolenou, musíte 100% věřit. Jeho špatný technický stav se Vám může krutě vymstít. Před cestou na dovolenou proto doporučujeme nechat své vozidlo důkladně prověřit našimi odborníky v servisu PORSCHE ČESKÉ BUDĚJOVICE, kteří závady na první pohled neviditelné odhalí a případně na základě požadavku zákazníka také odstraní.
 
  • Jaká jsou rizika, když člověk auto zkontrolovat nedá?
Každý rok řeší naši servisní poradci záležitosti spojené s odbornou pomocí nebo asistencí, v některých případech dokonce se zajištěním převozu vozu do České republiky v okamžiku, kdy se na vozidle vyskytne závada, která znemožní s vozidlem dále pokračovat. Pro takové případy máme k dispozici vlastní odtahovou službu Porsche Inter Auto CZ a širokou paletu náhradních vozidel, aby zákazník i v těchto nepříjemných situacích zůstal nadále mobilní.
 
  • Na čem nutnost kontroly závisí? (Např. délka dovolenkové destinace, staří auta?)
Vozidla, která jsou pravidelně servisována v autorizovaných servisech např. v síti Porsche Inter Auto CZ  jsou ve velice dobrém stavu v porovnání s vozidly majitelů, kteří  řeší údržbu svých vozidel svépomocí nebo v neautorizovaných dílnách. Obzvlášťv těchto případech prohlídku před delší cestou doporučujeme.
 
  • Nechávají si lidé auta kontrolovat, nebo to opomíjejí?
Bohužel se i v dnešní době setkáváme s tím, že zákazníci podceňují pravidelné servisní prohlídky předepsané výrobcem. Z našeho odborného pohledu nelze pravidelnou údržbu podceňovat, jelikož má zásadní význam na celkovou životnost vozidla.
 
  • Jak taková kontrola probíhá?
Náš odborně proškolený personál se zaměří především na technický stav vozidla a všechny prvky bezpečnostního chrakteru. Kontrolujeme brzdový systém, výfukový systém, kola, pneumatiky, stěrače, ostřikovače, stav baterie, klínový a rozvodový řemen, funkci klimatizace, světla a jejich správné nastavení, chladící systém a provozní kapaliny.
 
  • Jaké jsou nejčastější závady na vozech, které objevíte při kontrole před dovolenou? Jak je řešíte?
Mezi nejčastější závady, které naši mechanici odhalí, patří převážně závady na brzdovém a  výfukovém systému, případně únik provozních kapalin. Nedílnou součástí této prohlídky vozidla před dovolenou je odborné poradenství od našich proškolených a certifikovaných servisních poradců, kteří zkontrolují také termín technické kontroly a měření emisí. Dále zákazníkům doporučí v případě nutnosti například  výměnu stěračů, doplnění provozních kapalin, včetně  motorového oleje. Často se setkáváme s dotazy od zákazníků na cestách, jaký motorový olej mají doplnit, když se jim rozsvítí kontrolka nízké hladiny oleje v motoru.  Z tohoto důvodu doporučujeme litrovku předepsaného motorového oleje vozit vždy s sebou.
 
  • Kdy máte nejvíce aut ke kontrolám? Kdy jsou kontroly nejfrekvetnovanější ?
Nevíce zákazníků využívá provedení prohlídky vozidla právě v letním období (červen až srpen ), kdy odjíždí na dovolené a mají před sebou delší cesty. Doporučujeme našim zákazníkům objednat se s dostatečným předstihem, nenechávat tyto kontroly na poslední chvíli, jelikož i náš odborný personál odjíždí na dovolené.
                                                                                                        
  • Jak dlouho trvá kontrola jednoho vozu a kdo se na ní podílí?
Kontrola vozidla trvá cca 1 hodinu.  O technickou stránku prohlídky se postará proškolený automechanik, komunikaci se zákazníkem a odborné poradenství zajistí servisní poradce zodpovědný za danou značku vozidla.
 
  • Kolik stojí kontrola vozu?
Tyto  prohlídky před dovolenou nabízíme v našem autorizovaném servisu PORSCHE ČESKÉ BUDĚJOVICE za akční cenu  včetně DPH  249 Kč pro značku Škoda, 299 Kč pro značku Volkswagen a 700 Kč pro značku Audi. Naší filozofií je nabídnout našim zákazníkům vysokou odbornost a maximální pohodlí nejen při výběru nového či ojetého vozu, ale i v rámci následné péče o něj.


Objednejte svůj vůz na prohlídku před letní dovolenou již dnes zde anebo telefonicky na 387 000 011 (Volkswagen, Audi) 387 000 099 (Škoda).Zpět do archivu