Akční vozy

Předváděcí vozy

Skladové vozy

Ojeté vozy

  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image

Získejte zvýhodnění až 70 000 Kč na vybrané modely Volkswagen s pohonem CNG!


V rámci mimořádné akce Modrý bonus získáte pro model Polo CNG cenové zvýhodnění 20 000 Kč vč. DPH a pro modely Golf CNG a Golf Variant CNG cenové zvýhodnění 70 000 Kč vč. DPH.

Volkswagen Polo, Golf a Golf Variant s motory TGI s pohonem na CNG
Vozy Polo, Golf a Golf Variant s označením TGI využívají jako primární zdroj energie stlačený zemní plyn (CNG), který v současné době představuje nejčistší palivo pro spalovací motory. Tyto modely jsou osazeny motory TGI již při výrobě. Kombinace turbodmychadla a přímého vstřikování zemního plynu přináší silný výkon a výrazně nižšší emise CO2. Hlavně mohou oba modely nabídnout značnou úsporu nákladů!

Motory na CNG šetří přírodu i peněženku
S motory TGI a pohonem CNG dokážete ušetřit oproti konvenčním palivům, jako je benzín a nafta, 30-50% nákladů! Úspora je dána nejen nižší spotřebou, ale také nižší spotřební daní a bonusem v podobě oproštění od silniční daně.

Další výhody TGI
Nižší povinné ručení. Vysoký výkon přináší překvapivě maloobjemové agregáty. To znamená, že se na ně vztahuje i nižší sazba povinného ručení.
Rychlejší návratnost investice. I přes příplatek za speciálně řešený agregát se investice do pohonu CNG vrátí mnohem rychleji než u naftového motoru.
Výkon. Palivo CNG je převážně tvořeno z metanu a nabízí velmi vysokou výhřevnost a efektivní využití paliva. Další předností je také minimální ztráta výkonu motoru.
Servis motorů TGI. Protože jde o sériově montované pohonné ústrojí, veškeré kontroly a servis systému probíhají v rámci pravidelných servisních prohlídek.
Bezpečnost. I přes obvyklé obavy ze zemního plynu, který je uchováván pod vysokým tlakem, přináší systém větší bezpečnost, než je tomu u vozů využívajících jako palivo benzín, naftu nebo LPG. Stlačený zemní plyn je totiž lehčí než vzduch. Při jeho úniku tak nedochází k hromadění při zemi, ale plyn se volně rozptýlí ve vzduchu.


Pro více informací neváhejte kontaktovat náš prodejní tým Volkswagen.
Akční nabídka CNG prémie je množstevně omezena a platí do odvolání.

Konfigurátor ZDE                      Testovací jízda ZDE


Zpět do archivu