Akční vozy

Předváděcí vozy

Skladové vozy

Ojeté vozy

  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image

Jarní servis a akční letní pneu pro Váš vůz


Svěřte se do rukou odborníků a využijte výhodných jarních servisních akcí pro Váš vůz. Navíc pro Vás máme připravenou akční nabídku letních pneumatik.

Hlavní motoristická sezóna nepočká, je čas na sezonní servis. Vylaďte svůj vůz do nejlepší formy v našem autorizovaném servisu značek Volkswagen, Audi a Škoda. Aktuální nabídky originálního příslušenství, výhodných servisních úkonů, originálních dlů a příslušenství Vám v našem autorizovaném servisu udělá určitě radost.
Pro zobrazení kompletní nabídky* rozklikněte požadovanou značku níže:

V rámci jarní servisní prohlídky Volkswagen za 299 Kč provedeme pečlivou kontrolu technického stavu Vašeho vozu a zkontrolujeme brzdovou soustavu, výfukový systém, kola a pneumatiky, stěrače a ostřikovače, stav baterie, klínový / rozvodový řemen, klimatizaci, provozní kapaliny, chladící systém a světla včetně správného nastavení. Před letní dovolenou přijde vhod i čištění a dezinfekce klimatizace za 690 Kč. Při koupi nových stěračů od nás dostanete 1litr letní směsi do odstřikovačů. Samozřejmostí je i nabídka originálního příslušenství od držáku jízdních kol po kryt pro bezdrátové nabíjení. Radost si můžete udělat produkty z Volkswagen Lifestyle edice.

V našem autorizovaném servisu Audi připravíme Váš vůz  do nejlepší formy pro nadcházející sezonu. Odborně vyškolený tým, precizně zpracované originální díly a dokonale funkční příslušenství. Využijte profesionální servisní služby za zvýhodněné ceny a bez obav se vydejte za dobrodružstvím. Sezonní servisní prohlídka za 700 Kč obsahuje prověření funkčnosti nejvíce zatěžovaných součástí Vašeho Audi, jako jsou např. brzdy, osvětlení, podvozek, klimatizace nebo kola. Prohlídka je zakončena zkušební jízdou.

Škoda jarní servisní prohlídka za 249 Kč prověří stav Vašeho vozu z hlediska Vaší klimatizace diagnostiky, kontroly podvozku, brzdového systému, stavu akumulátoru, tlaku pneumatik, množství motorového oleje, chladící kapaliny a brzdové kapaliny. Proběhne i kontrola platnosti lékarničky a konec platnosti technické kontroly. Zároveň u nás můžete uskladnit svá zimní kola přes letní sezónu za 605 Kč.
  

S hlavní motoristickou sezonou přezouváme na letní obutí Vašeho vozu a zároveň přinášíme akční nabídku letních pneumatik, u kterých máte jistotu, že dostanete optimální pneu pro model Vašeho vozu z velké nabídky renomovaných výrobců pneumatik. Zároveň také nabízíme jejich uskladnění, očištění, vyvážení a montáž.
Pro zobrazení akční nabídky letních pneumatik rozklikněte požadovanou značku níže:


Pro více informací kontaktujte:

VOLKSWAGEN, AUDI
387 000 011 informace;
info.cb1@porsche.cz
387 000 051 - 054

ŠKODA
387 000 099 informace;
info.cb2@porsche.cz
387 000 055 - 059

*nabídka akčních letních pneumatik platí do vyprodání zásob. O aktuálním stavu se můžete informovat na výše uvedených kontaktech.


Zpět do archivu