Akční vozy

Předváděcí vozy

Skladové vozy

Ojeté vozy

  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image

Akční zimní pneumatiky i komplety + zimní servisní péče o Váš vůz


Zima se blíží a tak je třeba zajistit si včas vše potřebné pro bezproblémový provoz Vašeho vozu v nadcházejícím období. Svému vozu můžete dopřát zimní servisní prohlídku od 249 Kč, pořídit nové obutí s akční cenou zimních pneu a kompletů od 950 Kč či uskladnit letní pneumatiky u nás.

img

Dopřejte Vašemu vozu kvalitní zimní péči v našem autorizovaném servisu Porsche České Budějovice.

Pro spolehlivé a bezpečné cestování automobilem v zimním období jsou kromě bezvadného technického stavu rozhodující kvalitní zimní pneumatiky. Náš autorizovaný servis poskytuje kompletní péči o pneumatiky. Nejen, že Vám poradíme a namontujeme nejvhodnější pneumatiky pro Váš vůz, ale také nabízíme jejich uskladnění, očištění a ošetření. U nás máte jistotu, že dostanete optimální pneumatiky pro model Vašeho vozu.  Nyní můžete pořídit pneumatiky i kompletní kola za velmi výhodných podmínek tak, abyste projeli bez problémů všemi zimními nástrahami. Pro zobrazení nabídky rozklikněte požadovanou značku níže:


Pro motoristy je nyní nejvyšší čas k přípravě vozidla na nejnáročnější období roku. I letos usnadňujeme našim zákazníkům tento krok díky speciálním servisním akcím. Základem pečlivé přípravy vozidla na zimní období je servisní prohlídka. Zkušení technici při ní pečlivě zkontrolují a posoudí technický stav vozu od brzdové soustavy přes výfukový systém, kola a pneumatiky, chladící soustavu, stav akumulátoru a mnoho dalšího. Zvýhodněné originální příslušenství Vám může usnadnit zimní výpravy do hor i každodenní provoz. Pro zobrazení kompletní nabídky rozklikněte požadovanou značku níže:

* nabídky zimní servisní akce platí do 31.12.2018

NEZAPOMEŇTE - od 1. listopadu vzniká zákonná povinnost používání zimních pneumatik, proto nečekejte a objednávejte se u našich servisních poradců. Objednávejte se ZDE (klikněte)
* nabídka zimních pneumatik a kompletních kol platí do vyprodání zásob. O aktuálním stavu se můžete informovat na níže uvedených číslech

VOLKSWAGEN, AUDI
387 000 011 informace
info.cb1@porschecz
387 000 051 - 054 příslušenství a náhradní díly

ŠKODA
387 000 099 informace
info.cb2@porsche.cz
387 000 055 - 059 příslušenství a náhradní díly


 

 

 


Zpět do archivu