Akční vozy

Předváděcí vozy

Skladové vozy

Ojeté vozy

  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image

Komfort, design a individualita. To je nové Volkswagen Polo.


Malý velký vůz přijíždí ve vyladěné kondici. Co do velikosti střízlík, významem ale převelice důležitý vůz. Vyrábí se od roku 1975 a právě teď vyjíždí do světa jeho šestá generace: Volkswagen Polo.

Svěží a mladý automobil, který kombinuje charisma s vyspělou technikou, přináší do kompaktního segmentu budoucnost. Už první pohled je nebývale dynamický a jeho mužná příď upoutává pozornost. Auto je postavené na modulární platformě pro vozy s motorem vpředu napříč, z čehož těží v několika směrech. Vedle svěžího a moderního designu s protáhlou siluetou a sportovními proporcemi je vůz prostornější: povyrostl do délky i šířky, je o něco nižší a má o výrazných devět centimetrů delší rozvor. Narostl i objem zavazadelníku na 353 litrů).

DESIGN
Eleganci autu dodává protažená linie střechy, která přechází do zadního spoileru, nebo skutečně dlouhý pás bočních oken. Zajímavostí je, že spodní linie bočních oken u Pola jako jediného Volkswagenu stoupá nahoru vpředu i vzadu. Volkswagen Polo v nejnovější generaci se bude prodávat výhradně se čtyřdveřovou karoserií a už v základu i s asistenčním systémem Front Assist pro upozorňování na překážky před vozem s funkcí nouzového brzdění City a rozpoznávání chodců. K dispozici budou čtyři výbavové stupně a na konci roku navíc i kultovní GTI a verze R-Line. Nové Polo bude mít na výběr čtrnáct barev karoserie.

MOTORIZACE
Volkswagen Polo bude pohánět i řada úsporných motorů na benzín, naftu a zemní plyn. Základem bude agregát 1.0 MPI 55 kW, dále bude k mání přeplňovaný motor 1.0 TSI o výkonu 70 nebo 85 kW, zdokonalená jednotka 1.5 TSI 110kW se systémem deaktivace válců, která se v nabídce objeví v příštím roce, a verze GTI dostane motor 2.0 TSI 147 kW. Nabídku doplní varianta na zemní plyn 1.0 TGI 66 kW a vznětová alternativa 1.6 TDI 70 kW.

INTERIÉR
Štědrý prostor pro posádku nabízí nový interiér, kterému vládne expresivní a avantgardní duch moderní digitální doby. Jako první model třídy je nové Polo k dispozici s digitálním přístrojovým panelem v podobě nejnovější generace systému Active Info Display. Tomu zdařile sekundují informační a zábavní funkce na středovém displeji o uhlopříčce až osm palců, který se ve špičkových verzích pyšní skleněným povrchem. V interiéru je na výběr z osmi barev obložení a jedenácti druhů čalounění.

BEZPEČNOST
Nový model Polo obdržel v rámci nárazových testů Euro NCAP pět hvězdiček, nejvyšší dosažitelné hodnocení.

OPERATIVNÍ LEASING
Nový Volkswagen Polo lze nyní pořídit na operativní leasing za mimořádně výhodných podmínek. Novou generaci bestselleru v segmentu malých vozů mohou zákazníci pořídit již od 4500 Kč vč. DPH měsíčně včetně havarijního pojištění. V nabídce je Polo 1.0 TSI o výkonu 70 kW s výbavou Comfortline nebo Highline. Doba pronájmu vozu je volitelná mezi 24 a 60 měsíci. Při tříletém operativním leasingu na Polo Comfortline 1.0 TSI 70kW s ročním nájezdem 15 000 km platí zákazník splátku pouhých 4500 Kč vč. DPH měsíčně včetně havarijního pojištění a servisních nákladů. Za Polo Highline 1.0 TSI 70kW při stejných podmínkách pak zaplatí 4 850 Kč vč. DPH.

KONFIGURÁTOR zde                                            CENÍK A KATALOG zde

Pro testovací jízdu či detailnější nabídku neváhejte kontaktovat náš prodejní tým Volkswagen Porsche České Budějovice, který je tu pro Vás.


Zpět do archivu