Akční vozy

Předváděcí vozy

Skladové vozy

Ojeté vozy

Porsche České Budějovice slaví úspěch v mezinárodním kole soutěže ŠKODA Service Challenge 2015


Společnost Porsche České Budějovice, člen sítě Porsche Inter Auto CZ, stanula na stupních vítězů pátého ročníku mezinárodního kola vědomostní a dovednostní soutěže z oblasti poskytování služeb ‒ ŠKODA Service Challenge. Servisní specialista Porsche České Budějovice pan Ladislav Novotný vybojoval druhé místo v kategorii servisní poradce. Do mezinárodního klání postoupil v návaznosti na své prvenství v národním kole. V soutěži, která se konala od 4. do 6. června v Plzni, se utkali servisní odborníci celkem z 33 zemí z celého světa.

img

„Panu Novotnému gratulujeme k úspěchu a děkujeme mu za nasazení a reprezentaci naší společnosti v tomto mezinárodním klání,“ sdělil Mag. Christian Lang, generální ředitel a jednatel Porsche Inter Auto CZ, a dodal: „Úspěch pana Novotného a společnosti Porsche České Budějovice potvrzuje nejvyšší kvalitu autorizovaného servisu ŠKODA v Jihočeském kraji.“

„Jsme hrdí na úspěch jednoho z našich nejlepších servisních specialistů na značku ŠKODA. Pan Novotný se každoročně umisťuje na předních příčkách soutěže ŠKODA Service Challenge a překonává své limity. Je vždy pečlivě připravený na boj s konkurenty a nenechává kolegům nikdy nic zadarmo – což se mu vyplatilo,“ říká Ing. Josef Kiselica, ředitel Porsche České Budějovice.

Do mezinárodního kola soutěže ŠKODA Service Challenge postoupili vítězové jednotlivých kategorií národních klání z 33 zemí z celého světa. Společnost Porsche České Budějovice, trojnásobného držitele titulu „Nejlepší servisní partner Česká republika“, reprezentoval servisní specialista Ladislav Novotný. Byl velmi úspěšný i v mezinárodním kole, kde vybojoval ve znalostních testech o produktech, vědomostním testu o značce ŠKODA, IT praktickém úkolu a v pracovních procesech úžasné druhé místo ve své kategorii servisní poradce.

Mezinárodní kolo soutěže ŠKODA Service Challenge bylo rozděleno na 4 kategorie: servisní technik, pracovník skladu, servisní poradce a lakýrník. Dále byly uděleny i 2 doprovodné ceny: nejlepší importér a nejlepší tým. Servisní specialisté se spolu utkávali od 4. do 6. června v Plzni. Slavnostní vyhlášení se uskutečnilo v plzeňské Měšťanské Besedě.

Porsche České Budějovice mělo v národním kole soutěže ŠKODA Service Challenge, které se konalo ve dnech 5. - 7. prosince 2014, velmi úspěšné zástupce ve všech kategoriích. První místo z roku 2013 obhájil servisní poradce Ladislav Novotný. František Mádl se umístil na druhém místě v kategorii servisní technik a Robert Doležal získal třetí místo v kategorii lakýrník. Servisní tým českobudějovické provozovny vybojoval již potřetí první místo v samostatné kategorii týmů a získal titul „Nejlepší servisní partner Česká republika 2014“.


Zpět do archivu