Akční vozy

Předváděcí vozy

Skladové vozy

Ojeté vozy

MODERNIZACE AUTOSALONU ŠKODA


V srpnu zahajujeme modernizaci autosalonu ŠKODA - od září již v novém hávu.

img

› Přestavba je plánována od srpna do poloviny září


› Provoz nepřerušen

Porsche České Budějovice, již brzy odstartuje novou éru: bude se prezentovat v modernější a atraktivnější formě, která nabídne dostatek místa pro rozšířenou modelovou paletu v čele s vlajkovou lodí, modelem ŠKODA Superb. Důkladně změněný vzhled autosalonu je založený na novém designu značky ŠKODA.

V polovině září otevírá Porsche České Budějovice svůj showroom v kompletně novém designu. Celkové uspořádání autosalonu bude působit podstatně mladším a dynamičtějším dojmem. Stavebními kameny jsou moderní architektura, komunikační plochy na vnější fasádě budovy se zlepšenou viditelností ve dne i v noci, stejně jako atraktivní uspořádání prodejních a servisních prostor s důrazem na prodejní procesy.

Stavební úpravy v prostorách prodeje a servisu jsou plánovány od srpna do poloviny září. Zákazníci v tomto období mohou počítat s lehkým omezením provozu a to zejména provozu kavárny. Služby servisu a prodeje vozů budou bez omezení.

V nových prostorách nabídne Porsche České Budějovice paletu vozů, kterou ŠKODA AUTO v uplynulých dvou letech aktualizovala a rozšířila do nových důležitých segmentů. Mezi nejnovější přírůstky patří nová generace oblíbeného městského vozu ŠKODA Fabia a ŠKODA Fabia Combi a také vlajková loď značky, ŠKODA Superb.

Nový design vychází z následujících principů: Hodnotně působící vzhled a moderní prodejní prostory s velkorysými skleněnými plochami zajišťují příjemné prostředí a transparentnost. Základními barvami jsou elegantní bílá a svěží zelená. V interiéru je tato barevná kombinace doplněna teplými odstíny dřeva.

Designový jazyk architektury vychází ze stejného principu, jako jasné linie současných vozů české automobilky. I zde se opět odráží tradiční hodnoty značky, motivem nového designu dealerství je příslib: ‚Simply Clever – clever engineering with a human touch‘.

Pro další informace, prosím, kontaktujte:

Porsche České Budějovice, informace : 387 000 099


Zpět do archivu