Akční vozy

Předváděcí vozy

Skladové vozy

Ojeté vozy

Soutěž o 20 prodloužených víkendů v Zell am See - Kaprun v Salcbursku


Porsche Inter Auto CZ oslaví v příštím roce 20 let působení ná náročném českém automobilovém trhu. Za tímto úspěchem stojíte především vy - naši zákazníci, a proto především vám patří naše poděkování.

img

Soutěž o 20 prodloužených víkendů

V rámci oslav tohoto jubilea jsme pro vás připravili soutěž o 20 prodloužených víkendů v Zell am See - Kaprun v Salcbursku. Prodloužený víkend obsahuje tři přenocování s polopenzí v prvotřídním hotelu včetně třídenního skipasu pro dvě osoby.

Stačí se jednoduše zaregistrovat na adrese: http://20let.porsche.cz pod číslem daňového dokladu (faktury), který jste u nás obdrželi za nákup vozu, příslušenství, náhradních dílů či za servisní služby. Do slosování budou zařazeny zakázky o minimální hodnotě 5 000 Kč vč. DPH.

Soutěž probíhá od 1. října do 31. prosince 2011, výherci budou kontaktováni v první polovině ledna 2012. Podrobná pravidla soutěže najdete na výše uvedené internetové adrese.

Salcbursko

Nádherné zážitky na horských vrcholcích, 2 000 km lyžařských tratí, tradiční chaty v rustikálním stylu, příjemné a pohodlné ubytování. To vše je Salcbursko, zimní ráj a jeden z nejvyhlášenějších alpských regionů, který nabízí všechno, po čem hosté touží.

Pohádková zimní rekreace v Zell am See – Kaprun

Nadšení fanoušci zimních sportů, hosté mířící za odpočinkem i rodiny – ve středisku Zell am See – Kaprun si každý najde svůj vlastní soukromý ráj. Ledovec Kitzsteinhorn s nově otevřeným relaxačním komplexem Gipfelwelt 3000, Schmittenhöhe i Zellské jezero nabízejí nesčetné možnosti využití volného času.

I milovníci jízdy na lyžích či na snowboardech si tu přijdou na své; všechny dráhy v regionu, dlouhé dohromady 138 km, mohou být v případě  otřeby uměle zasněženy. Čeká na vás celkem 57 sjezdovek s různě náročnými profily pro všechny stupně obtížnosti. A obzvláštní lahůdkou jsou prvotřídní snowparky na Schmittenhöhe a Kitzsteinhornu. Užívejte si dovolenou plnými doušky!

 

Zell am See - Kaprun   Zell am See - Kaprun
     
www.salzburgerland.com   www.zellamsee-kaprun.com

Zpět do archivu