Akční vozy

Předváděcí vozy

Skladové vozy

Ojeté vozy

  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image

Nalaďte svůj vůz na jarní režim v Porsche České Budějovice


Svěřte se do rukou odborníků a využijte výhodných jarních servisních akcí pro Váš vůz. Navíc pro Vás máme připravenou akční nabídku letních pneumatik.

img

Jaro je v plném proudu, víkendy plné výletů a naše nabídka v Porsche České Budějovice je hlavní motoristické sezóně odpovídající. Originální příslušenství Vám poskytne kvalitu do nejmenšího detailu. 

V rámci jarní servisní prohlídky Volkswagen  za 690 Kč provedeme pečlivou kontrolu technického stavu Vašeho vozu  a zkontrolujeme stav Vaší klimatizační jednotky, stěrače a ostřikovače, stav baterie, rozvodový řemen, provozní kapaliny, chladící systém, světla, kola a pneumatiky, výfukový systém, brzdovou soustavu. Máte poškozené čelní sklo? Výměnu zvládáme rychle a profesionálně, navíc získáte originální stěrače za pouhou 1 Kč.

Audi jarní servisní prohlídka za 700 Kč prověří před hlavní motoristickou sezónou nejvíce zatěžované součásti Vašeho Audi, jako jsou např. brzdy, osvětlení, podvozek, klimatizace nebo kola. 

Škoda jarní servisní prohlídka Vás opět přesvědčí, že pečovat je normální. Za 249 Kč tak zkontrolujeme funkčnost Vaší klimatizace, kontrolu stavu akumulátoru, kontrolu stavu a tlaku pneumatik vč. rezervy, kontrolu brzdového systému a podvozku, kontrolu množství motorového oleje, chladící kapaliny, kontrolu funkčnosti a nastavení osvětlení, kontrolu funkce stěračů a ostřikovačů a kontrolu platnosti technické kontroly a lékarničky.

Aktuální nabídky originálního příslušenství, výhodných servisních úkonů, originálních dílů a příslušenství Vám v našem autorizovaném servisu určitě udělá radost.
Pro zobrazení kompletní nabídky rozklikněte požadovanou značku níže:

S hlavní motoristickou sezónou přezouváme na letní obutí Vašeho vozu a zároveň přinášíme akční nabídku letních pneumatik, u kterých máte jistotu, že dostanete optimální pneumatiky pro model Vašeho vozu z velké nabídky renomovaných výrobců pneumatik. Zároveň nabízíme také jejich uskladnění, očištění, ošetření, vyvážení a montáž.
Pro zobrazení akční nabídky letních pneumatik rozklikněte požadovanou značku níže:

Pro více informací můžete kontaktovat:
VOLKSWAGEN, AUDI
387 000 011 informace;
info.cb1@porsche.cz
387 000 051 - 054

ŠKODA
387 000 099 informace;
info.cb2@porsche.cz
387 000 055 - 059

* Nabídka letních pneumatik platí do vyprodání zásob. O aktuálním stavu se můžete informovat na výše uvedených kontaktech.


Zpět do archivu