Akční vozy

Předváděcí vozy

Skladové vozy

Ojeté vozy

  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image

Prožijte každý okamžik s novou generací Audi Q5


Audi přináší po osmi letech novou generaci modelové řady Audi Q5, celosvětově nejúspěšnějšího SUV ve své třídě. Bez ohledu na to, zda se jedná o komfort, styl nebo dynamiku, Vás Audi Q5 od prvního okamžiku přesvědčí o svých mimořádných kvalitách.

img

Atraktivně výrazný vzhled, působivě silný výkon a průkopnické technologie nové Audi Q5 si Vás jednoduše podmaní.

Karoserie modelu Audi Q5 je v každém detailu ovlivněna charakteristickým designovým jazykem modelové řady Q, který je ztělesněním dynamiky a suverenity. Mezi tyto prvky patří například výrazně vyrýsovaná kapota, střešní linie, která se již od samého začátku mírně svažuje, vnější zpětná zrcátka posazená na ramenní linii a úzce působící boční okna.

Jednou z nejsilnějších stránek Audi Q5 je velkorysý vnitřní prostor, se kterým jdou ruku v ruce praktická řešení, jejichž smyslem je usnadnit Vám nakládání a uložení přepravovaných věcí. Po sklopení opěradel zadních sedadel lze kapacitu zavazadlového prostoru rozšířit až na objem 1 550 litrů. Aby se Vám tento příjemně velký zavazadlový prostor dobře nakládal lze jeho dveře na přání otevřít nejen na dálku, ale také pouhým mávnutím nohou pod zadním nárazníkem. Díky speciálnímu čidlu tak po otevření kufru vůbec nepotřebujete ruce. Abyste již nikdy nemuseli pokládat svá zavazadla a jiné předměty na zem.

Audi Q5 je připraveno prakticky na jakékoliv jízdní podmínky. Díky tomu Vám s přehledem pomůže čelit výzvám, které před Vás bude klást Vaše cesta. Na jeho pohon všech kol quattro s technologií ultra se můžete spolehnout. Toto inteligentní technické řešení určené pro všechny čtyřválcové motory s pohonem quattro propůjčí Vašemu Audi Q5 efektivitu, dynamiku, bezpečnost a nekompromisní trakci.

Se světlomety Audi Matrix LED udělá Audi Q5 hluboký dojem už na dálku. Nepřehlédnutelné bude také díky LED světlům pro denní svícení a dynamickým směrovým světlům. Mimo to jistě oceníte systém přepínání dálkových světel, který na základě informací z kamery rozpozná vozidla, ke kterým se zezadu přibližujete a která Vás míjí v protisměru, a na základě získaných informací přizpůsobí svícení světlometů aktuální situaci.Prohlédnout si exteriér a interiér nové Audi Q5 můžete na záznamu z Pařížského autosalonu zde.

Nové Audi Q5 již brzy v autosalonu Porsche České Budějovice. Pro více informací či zájem o testovací jízdu neváhejte kontaktovat náš Audi prodejní tým.


Zpět do archivu