Akční vozy

Předváděcí vozy

Skladové vozy

Ojeté vozy

  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image

Nové Audi A5 Sportback


Elegance Coupé a mnohostrannost Avantu. Toto vozidlo přesahuje kategorie a přidává jednu novou: Audi A5 Sportback.

img

Sebejistý výraz a sportovní elegance

Od protažené trojrozměrné kapoty motoru až po záď odráží design Audi A5 Sportback klasické křivky dvoudveřového vozu. Ostré expresivní linie dodávají vozu na výrazném charakteru. Plochá střecha se elegantně vine přes bezrámové dveře, zatímco široké ramenní partie podtrhují sportovní vzhled vozu, kterému dodávají na přitažlivosti velká kola. Elegantní linie střechy Audi A5 Sportback energicky klesá až ke sportovní zádi. Atraktivní koncová světla představují optický spojovací prvek boční linie ramen a hrany nárazníku. Fascinující jsou také na přání dostupné xenonové světlomety Plus s LED světly pro denní svícení.

Velkorysý a variabilní

Standardně dodávaný, kůží potažený, tříramenný sportovní volant se výborně drží stejně jako ergonomicky tvarovaná hlavice řadicí páky nebo voliče řazení taktéž v koženém provedení. Čtyři sedadla, která lze na přání rozšířit na pět sedadel, nabízí vynikající komfort a spolehlivou boční oporu. Na přání jsou k dispozici také sedadla s odvětráváním a vyhříváním, která zajistí řidiči a přednímu spolujezdci výjimečný komfort. Široká nabídka čalounění představuje více možností, jak přizpůsobit interiér svému vkusu, přičemž je k dispozici také čalounění jemnou kůží Nappa přispívající ke komfortnější jízdě. Výjimečné pohodlí si budou užívat i cestující vzadu: a to i na opravdu dlouhých cestách. Velkorysý zavazadlový prostor s nákladovou šířkou 1 000 mm je výjimečně variabilní. Kapacitu zavazadlového prostoru lze po sklopení asymetricky dělených opěradel zadních sedadel rychle rozšířit ze 480 na 1 283 litrů.

Do detailu perfektní

Vybavte své Audi A5 Sportback skvělými schopnostmi. S na přání dostupným navigačním systémem MMI® Plus nikdy neztratíte svůj cíl z dohledu. Se systémem lze pracovat intuitivně prostřednictvím tlačítka MMI® s integrovaným joystickem nebo jej lze ovládat hlasem. Součástí tohoto systému je mimo jiné vysoce kvalitní 7\" barevný displej s možností 3D zobrazení map a pevný disk pro ukládání souborů s Vaší oblíbenou hudbou nebo jiným mediálním obsahem. Ve spojení se systémem Audi connect zahrnujícím Autotelefon získáte také možnost vytvořit si svůj vlastní Wi-Fi přístupový bod. Mezi další výhody tohoto systému patří také celá řada online služeb Audi connect.

Pro testovací jízdu či více informací neváhejte kontaktovat náš prodejní tým Audi Porsche České Budějovice.

 


Zpět do archivu