Akční vozy

Předváděcí vozy

Skladové vozy

Ojeté vozy

  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image

Nová ŠKODA Octavia - třída sama pro sebe


Výrazně přepracovaný bestseller vstupuje na domácí trh. K dispozici s Full LED světlomety, infotainmenty s displeji o úhlopříčce až 9,2" ve skleněném designu a s moderními asistenčními systémy. To je inovovaná Octavia.

img

 Křivky modernizovaného modelu ŠKODA Octavia byly ještě více zeštíhleny, především její příď. Přední zdvojené světlomety dodávají vozu specifický výraz s křišťálovým vzhledem. Na přání jsou světlomety v provedení full LED. Logo svým umístěním získává na prominenci, z přídě sála síla, je širší a celkově posiluje charakter vozu.

Výrazně inovovaná ŠKODA Octavia s novým dynamickým a nezaměnitelným designem přichází s inovacemi prakticky ve všech klíčových oblastech. Karosářské varianty liftback i kombi jsou dostupné v pěti rozšířených výbavových stupních se sedmi pohonnými jednotkami, manuálními i automatickými dvouspojkovými převodovkami a pohonem předních či všech čtyř kol.

Modernizované infotainmenty Swing a Bolero i navigační systému Amundsen a Columbus disponují nově displeji ve skleněném designu, které reagují již na lehký dotyk. Přepracovaní ŠKODA Octavia nabízí rozšířenou konektivitu ŠKODA Connect se službami Infotainment Online a Care Connect. V rámci Infotainment Online je tak k dispozici například dopravní zpravodajství v reálném čase včetně plánování objízdných ttras, aktuální předpověď počasí. Součástí Care Connect je např. vzdálený přístup k informacím o vozidle či asistenční služby dostupné stiskem tlačítka a nouzové volání eCall.

Paleta benzinových agregátů zahrnuje 1,0 TSI (85kW), 1,4 TSI (110kW) a 1,8 TSI (132kW) v kombinaci se šestistupňovou manuální či sedmistupňovou automatickou převodovkou DSG.

Nabídka vznětových jednotek zahrnuje motor 1,6 TDI (85kW) s možností volby manuální nebo automatické převodovky, 2,0 TDI (110 kW) v kombinaci s pohonem předních kol a manuální převodovkou či převodovkou DSG. Vrcholnou vznětovou motorizací je agregát 2,0 TDI o výkonu 135 kW dodávaný výhradně s pohonem 4x4 a automatickou dvouspojkovou převodovkou DSG.

Ve výčtu Simply Clever řešení nově přibývají sklopné stolky na zadní straně předních opěradel, držáky nápojů usnadňující otevírání PET lahví a u verze kombi také vyjímatelná svítilna v zavazadlovém prostoru.

Prohlédněte si Octavii v nové formě pro rok 2017 zde.

 


Zpět do archivu